Добрі справи: згромадження отців салезіян УГКЦ у Львові

Галузь:

Друзі, продовжуємо знайомити вас із ініціативами ГО Львівщини та запрошуємо приєднуватись до тих, які відповідають вашому баченню та цінностям. Сьогодні представляємо діяльність Згромадження отців салезіян УГКЦ, що у Львові.

 

ВСЕ, ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ЗГРОМАДЖЕННЯ САЛЕЗІЯН УГКЦ

З чим у вас асоціюється монаше згромадження? Мабуть, керуючись усіма стереотипами, можна сказати – молитва. Молитва, молитва.
Та насправді, їхня молитва – це, передусім, – дія. Згромадження Салезіян – міжнародне, бере свою назву від святого Франциска Салезія, і на сьогодні налічує понад 15 000 богопосвячених чоловіків, які провадять свою діяльність у 133 країнах світу. Згромадження салезіян УГКЦ є по всій Україні, основний осередок діє у Львові.

 

ПРОЕКТИ ЗГРОМАДЖЕННЯ

Найперше – отці створюють різнобічні можливості для молоді, яка опинилася в складних життєвих ситуаціях. Один із напрямків діяльності є Родинний дім «Покрова», що дбає про дітей, які втратили батьків, із неблагополучних сімей та позбавлених батьківського піклування. І це не просто забезпечення їм даху над головою, а й, як заповідав святий Іван Боско, формування «добрих християн і чесних громадян». У виховному процесі використовують «запобіжну систему виховання» отця Боско, що полягає у тому, аби запобігти помилкам та гріхам, створюючи добрий родинний дух, підбадьорюючи, підказуючи правильний шлях, супроводжуючи завжди молоду людину у зрості.
Також Згромадження салезіян організовує літні дитячі та молодіжні табори «Веселі канікули», впродовж року – курси аніматорів та ораторії – суботні зустрічі на увесь день для дітей та молоді. Отці салезіяни створили Футбольний клуб «Покрова», який налічує 11 команд різного віку, а це – понад 270 гравців.

 

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

Професійний центрі ім. св. Івана Боско – це професійно-технічний навчальний заклад ІІ рівня акредитації. Тут можна здобути фах кухаря, офіціанта-бармена, столяра, перукаря-модельєра, автомехініка, швачки-кравчині. Основою навчання є закордонна практика та сучасна технічна база. І все це помножено на постійний духовний супровід, створення умов для всебічного розвитку студентів. Також Згромадження отців салезіян з 2006 року опікується першою католицькою школою в Україні – НВК «Школа-гімназія «Шептицьких». На сьогодні там навчаються понад 300 учнів.

 

СОЦІАЛЬНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО ЗГРОМАДЖЕННЯ ОТЦІВ САЛЕЗІЯН

Для того, щоб Згромадження салезіян могло провадити працю з різною молоддю, діє соціальна пекарня «Духмяний вузлик», кафе «Смаколик» і хостел. Запрошуємо проводити різноманітні конференції, замовляти кейтерінги, обіди для компанії, фуршети.

 

КОНТАКТ

Детальнішу інформацію про Згромадження, а також про потреби – можна дізнатися у відділі розвитку за тел.:
+380974732782 – Тарас Косар та +380667160762 – Ірина Микитюк.

Або пишіть: pd_office@sdbua.net