До уваги експортерів! “Офіс з просування експорту України” інформує

Галузь:

Ми прийняли  Регіональний експортний виклик #ExportDriverChallenge від Офісу з просування експорту!

Реєструйся на освітні програми та зроби свій регіон переможцем!

Систематизовані знання, безкоштовні індивідуальні консультації від європейських експертів та розпочата або інтенсифікована експортна діяльність – все це результати учасників освітніх програм Офісу з просування експорту.

Не зволікай, обирай і швидше реєструйся на навчальну програму до 11 жовтня включно:

Національна програма для експортерів з можливістю отримання грантів за результатами навчання від Програма USAID “Конкурентоспроможна Економіка України» – «Export Evolution Ukraine»:

Реєстрація на рівень PRO: https://forms.gle/3xhEmBAjpxEwrJZX6

Ще не розпочинали експортну діяльність, але плануєте, тоді спробуйте рівень START: https://forms.gle/KjzUMJ6TetCHfz9i6

Секторальна програма для представників креативних індустрій – «Creative Export Ukraine»: комплексні та системні розуміння про те, з чого складається експортна діяльність та як створити потужний міжнародний бренд.

Реєструйтесь на рівень PRO: https://forms.gle/QLXt7KNSFTq3P3gX9

Якщо Ви тільки знайомитесь з напрямком експортної діяльності – рівень START: https://forms.gle/kzeCG7U8GabfK8zX9

Унікальна програма для консультантів в експорті (представники державних установ та приватного сектору) – «Train the Trainers».

Зареєструватись: https://forms.gle/2koSmo3i8W6XUDKd8

Реєстрація завершується 11 жовтня!

Цікаво? Усі деталі можете знайти за посиланням: https://epo.org.ua/education/

 

Маєте питання, сумніви або потрібно більше інформації щодо програм?

Анну Гарус – комунікаційного менеджера освітніх програм

exporteducationua@gmail.com .

 

#всвітімаєбутибільшеукраїнського #exportacademy #exportevolutionukraine #creativeexportukraine #trainthetrainers

Програму Export Evolution Ukraine оновлено за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” та реалізується Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту.

Програми Creative Export Ukraine та Train the Trainers розроблені Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту. Програма фінансується Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги).

Офіс з просування експорту проводить відбір компаній на три потужні освітні програми для підприємців та експортерів, які допоможуть зрозуміти ключові етапи підготовки до експорту, розробити стратегічний експортний план підприємства, створити потужний і міцний бренд та просувати свої продукти закордон краще і ефективніше: Export Evolution Ukraine, Creative Export Ukraineта Train the Trainers !

 

                Export Evolution Ukraine PRO – Реєстрація триває до 11 жовтня:

https://forms.gle/3xhEmBAjpxEwrJZX6

CreativeExportUkrainePRO – Реєстрація триває до 11 жовтня:

https://forms.gle/QLXt7KNSFTq3P3gX9

Train the Trainers – Реєстрація триває до 1жовтня:

https://forms.gle/2koSmo3i8W6XUDKd8

Детальна інформація за посиланням: https://epo.org.ua/education

Основне, щопотрібно знати про Програми:

Скільки коштує програма? —  Безкоштовно!

Учасники не сплачують жодних внесків за участь у програмі. Програма фінансується Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку і співробітництва).

В якому форматі проходить навчання? —  Дистанційно!

Навчання відбувається в он-лайн форматі через освітню платформу та у форматі живих семінарів один раз на місяць з провідними міжнародними експертами та розглядом конкретних кейсів компаній-учасниць.

Як програма вплине на Вашу компанію? – Ефективно!

Програми апробовані на європейських компаніях, адаптовані до українського середовища та розраховані на два рівні підготовки START (для підприємців) та PRO (експортерів). За результатами Програм: експортний план підприємства, опрацьовані проблемні питання експортної діяльності з менторами програми, сформовано цілісне бачення зовнішньоекономічної діяльності. 

ExportEvolutionUkraine – національна комплексна освітня програма для українських підприємців, що бажають почати експортувати, та для фахівців в експорті, які бажають систематизувати і поглибити свої знання та професійні навички. Програма завершується навчальною бізнес-подорожжю до Естонії, під час якої відбудуться В2В зустрічі, візити на підприємства та серії майстер-класів і тренінгів в рамках Tallinn Marketing Week – щорічного форуму експертів з продажів та маркетингу.

 

CreativeExportUkraine – секторальна освітня програма для українських підприємців та експортерів – представників креативних індустрій, які планують створити міцний національний та міжнародний бренд для власного дизайн-продукту, закріпити позиції на внутрішньому ринку та вивести продукцію на експорт. Програма передбачає участь у TallinnDesignFestival з можливістю представити власний продукт на колективному стенді.

 

TraintheTrainersінноваційна освітня програма для консультантів державного та приватного секторів в сфері експортної діяльності, яка має на меті покращення якості та доступності консультаційних послуг з експорту та створення (або мобілізації) існуючої мережі національних консультантів.Програма завершується участю у Tallinn Marketing Week – щорічного форуму експертів з продажів та маркетингу.

 

Інформація та реєстрація за посиланням: https://epo.org.ua/education

 

Export Evolution Ukraine PRO – Реєстрація триває до 11 жовтня:

https://forms.gle/3xhEmBAjpxEwrJZX6

Creative Export Ukraine PRO – Реєстрація триває до 11 жовтня:

https://forms.gle/QLXt7KNSFTq3P3gX9

TraintheTrainers – Реєстрація триває до 11 жовтня:

https://forms.gle/2koSmo3i8W6XUDKd8

 

 Не зволікайте, кількість місць обмежена!