Два аромати розкоші. Відбувся показ вишиванок нової колекції ТМ Oleshchuk

Галузь:

Показ нової колекції вишиванок від oleshchuk у Львові 1

2 квітня у Львові відбувся показ вишиванок від бренду oleshchuk. Вперше  автентичні мотиви були передані так сучасно і красиво.

У готелі «Жорж» було представлено більше двох десятків вишуканих моделей одягу, які прикрашали давні візерунки Яворівщини та Сокальщини.

 

Попри те, що ці регіони відділяє приблизно 100 км їхні орнаменти і техніки вишивки суттєво відрізняються. Саме ця близькість і несхожість стали початком створення колекції «Два аромати розкоші» для дизайнера Галини Олещук.

Показ нової колекції вишиванок від oleshchuk у Львові 2

«Два аромати розкоші» поєднали в єдине ціле не лише різні орнаменти, а й минуле та сьогодення. Гості показу мали змогу переконатися, що українська вишивка однаково стильно виглядає як на традиційних сорочках, так і на сучасних сукнях, пальтах, жакетах. Вона чудово пасує і доповнює як і діловий, так і вечірній одяг, служить вишуканим оздобленням жіночих і чоловічих моделей.

Показ нової колекції вишиванок від oleshchuk у Львові 3

Серед гостей показу – американка з українською душею і великим серцем Bria Blessing, телеведучий Дмитро Благий, співачка, поет та композитор Ірина Доля, український журналіст, ведучий авторської програми «Прямим текстом» Остап Дроздов та інші.

Показ нової колекції вишиванок від oleshchuk у Львові 4 (1)

Кожен, хто познайомився з новою колекцією  oleshchuk, отримав можливість поринути в особливий світ української вишивки, переконатися в актуальності етніки та знайти свій, неповторний аромат розкоші.

Показ нової колекції вишиванок від oleshchuk у Львові 5

Детальніша інформація на офіційному сайті бренду  oleshchuk: http://oleshchuk.com

 

 

Про бренд logo_b

 

Бренд oleshchuk за 5 років на ринку створив майже вісім сотень вишиванок. Їхня унікальність у кропіткій вишивці ручної роботи, що майстерно поєднується із сучасними фасонами. Врахування модних тенденцій, комбінація якісних тканин та ретельний підбір автентичних візерунків дозволяють дизайнерам бренду створювати стильні вишиті чоловічі і жіночі сорочки, сукні, жакети, спідниці. Звертаючись до давніх орнаментів, oleshchuk дає нове дихання українським традиціям та пропонує ексклюзивні вишиванки, кожна з яких є справжнім витвором мистецтва.