В ЛТПП обговорили бізнес-співпрацю з Канадою

Галузь:

1 квітня 2016 року Львівську ТПП з робочим візитом відвідали представники Посольства Канади в Україні: Юрій Мардак, радник з питань розвитку бізнесу, та Клінт Мартін, радник з комерційних питань.

Під час зустрічі із віце-президентом ЛТПП Володимир Корудом йшлося про реалізацію кількох українсько-канадських проектів на Львівщині та підтримку канадським урядом міжнародних програм в регіоні, зокрема сторони обговорили організаційні моменти Канадсько-українського бізнес-форуму в Торонто, який відбудеться у червні цього року. Оскільки уряди обох країн підтримують проведення Форуму, захід відбуватиметься як на урядовому, так і на бізнесовому рівні, відтак формуються великі делегації українського та канадського бізнесу,  і Львівщина, як один із пріоритетних напрямків роботи канадського посольства, буде брати в ньому активну участь.

IMG_1990

Не оминули увагою візитери й п’ятирічний канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій CUTIS (Canada-Ukraine Trade and and Investments Support), який у 2016 році починає роботу. Це проект міжнародної технічної допомоги із загальним бюджетом $13,5 мільйонів канадських доларів, що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади та виконується Конференційною Радою Канади (КРК) у партнерстві з Канадсько-Українською Торговою Палатою (КУТП). Загальна мета проекту – зменшення рівня бідності в Україні завдяки збільшенню експорту з України до Канади та інвестицій з Канади до України. Одним із ініціаторів проекту була Львівська ТПП ще у 2014 році, коли обговорювалися можливості започаткування співпраці разом із канадським партнерами та українським місцевим бізнесом.

Під час зустрічі також мовилося про участь львівських компаній в Українсько-американсько-канадському бізнес-форумі, який відбудеться восени у Нью-Йорку і Торонто, зокрема про можливість організації дня Львова для канадців.

1

Сторони обговорили й інші напрямки співпраці: розвиток туризму, співпрацю у сфері енергозбереження та соціальної відповідальності бізнесу, яка, до слова, є одним із пріоритетних напрямків розвитку канадської економіки.

IMG_1975