Fracht 2019 – VII Форум Iнфраструктури INTERMODAL

Галузь:


Деталі Події

  • Date:

Категорія:

Дата: 02/04/2019 - 03/04/2019 09:00


Шановні пані та панове, підприємці і підприємниці,

 

Організатори VII Міжнародної конференції FRACHT 2019 у Гданську Польсько-українська господарча палата і видання «Kurier Kolejowy», а також Агентство розвитку Помор’я запрошують українські мікро-, малі й середні підприємства взяти участь в спеціальній економічній платформі, присвяченій розвитку польсько-українського бізнесу. Відкриє захід дискусія на тему економічних відносин, після якої розпочнуться безпосередні бізнес-зустрічі поморських і українських фірм. Кожна українська компанія, яка зареєструється і заповнить анкету, може розраховувати на зустріч з представниками кількох поморських підприємств, відвідування цих фірм, а також порту в Гданську чи Гдині.

 

Для українських компаній участь у платформі, яка розпочне діяльність 3 квітня 2019 о 14.00, – безкоштовна.

 

Організатори забезпечують зустрічі B2B, проїзд з/на зустрічі, харчування. Українські підприємства покривають лише вартість проїзду та проживання. Програму конференції, Платформи та зустрічей B2B надсилаємо вам у додатку до цього запрошення.

Повідомляємо, що 03.04.2019 в рамках Конференції фрахт, Польсько-Українська Господарча Палата та Агентство з Розвитку Помор’я запрошує всі компанії,  українські (незалежно від галузі) для участі у зустрічах B2B з польськими компаніями регіону Примор’я. Зустрічі плануються за розкладом з 15:30 до 17:30.

Крім того, запрошуємо Вас на спеціальну панель дискусійну про польсько-українські економічні відносини, що починається о 14: 00. у день 03.04.2019 р., і на гала-вечерю. 19: 30 в день 03.04.2019 року.

Повідомляємо, що участь в панелі, переговорах B2B і вечірньому заході є безкоштовною. Щоб скористатися пропозицією вище, просто заповніть прикладену анкету.

Заповніть, будь ласка, анкету про вашу компанію, на основі якої будуть підібрані відповідні партнери на зустрічі. Анкети слід надіслати електронною адресою якомога швидше.

 

Міжнародна конференція FRACHT 2019, присвячена питанням транспорту, розпочнеться 2 квітня цього року згідно з надісланою програмою.

 

Додатки:

  1. Програма конференції та спеціальна програма Платформи для МСП.
  2. Анкета для участі у Платформі (стор 1, стор 2)