Національні освітні програми для підприємців і експортерів: набір відкрито!

Галузь:


Деталі Події

  • Date:

Категорія:

Дата: 13/09/2018 Цілий день


Цієї осені Офісз просування експорту при Мінекономрозвитку запустив дві потужні освітні Програми для підприємців та експортерів:«Експортна революція» та «Креативний експорт»!

 

Мета програм – навчити ключовим навичкам ведення зовнішньоекономічної діяльності, розробити стратегічний експортний план підприємства, створити міцний міжнародний бренд та вивести продукт на нові ринки.

 

ExportRevolutionUkraine – національна комплексна освітня програма для українських підприємців, що бажають почати експортувати, та для фахівців в експорті, які бажають систематизувати і поглибити свої знання та професійні навички. Програма завершується навчальною бізнес-подорожжю до Естонії, під час якої відбудуться В2В зустрічі, візити на підприємства та серія воркшопів і тренінгів в рамкахTallinnMarketingWeek. Програма розрахована на 135 компаній рівня PRO та 500 рівня START.

 

CreativeExportUkraine – секторальна освітня програма для українських підприємців та експортерів – представників креативних індустрій, які планують створити міцний національний та міжнародний бренд для власного дизайн-продукту, закріпити позиції на внутрішньому ринку та вивести продукцію на експорт. Програма передбачає участь у TallinnDesignFestival з можливістю представити власний продукт на колективному стенді.

Програма розрахована на  50 компаній рівня PROта 450 компанійрівняSTART!

 

Запрошуємо вас 13 вересня дізнатись більше про програми під час ExportEducationMeetUpу Львові.

Програма

На вас чекає:

  • Практичнийворкшоп з провідним експертом програми ExportRevolutionUkraineза темою “10 основних ризиків під час експорту: як їх запобігти”
  • Презентація нових програм та подій для підприємців та експортерів: унікальна дистанційна програма для креативного сектору, можливості на ринку Китаю, Туреччини та Європи — про це все, і не тільки.
  • Історії успіхів компаній-учасниць та результати першого навчального року програмиExportRevolutionUkraine

Зробіть перший крок до зростання вашого експорту!

РЕЄСТРАЦІЯ  на ExportEducationMeetUp у вашому місті:  https://goo.gl/Qp4W84