«Принципи ефективного керування персоналом». Семінар

Галузь:


Деталі Події

  • Date:

Категорія:

Дата: 27/05/2019 09:00 - 17:00


Період проведення занять  – 2731 травня 2019 року.

Модуль 1. Лідерство та організаційна структура.         Навички поведінки ефективного лідера. Модель оцінки поведінкового профілю DiSC. Оцінка своїх слабких та сильних сторін як лідера.             Встановлення організаційної структури в своїй компанії.

Модуль 2. Корпоративна культура і набір кадрів.           Корпоративна культура та її вплив на справи компанії. Чіткі посадові інструкції. Порядок прийому на роботу, який дозволить виявити кандидатів, які задовольняють потреби та вимоги компанії.

Модуль 3.  Мотивування співробітників. Програми мотивації, які підходять компанії. Лідерські навички з мотивації співробітників. Згуртування колективу для підвищення ефективності та продуктивності.

Модуль 4. Керування діяльністю персоналу.          Важливість планування і вміння викладати планові показники в письмовому вигляді. Ефективний аналіз виконаної роботи. Вирішення проблеми з персоналом.

Модуль 5. Система оплати праці. Ефективний підхід до оплати праці в своїй компанії. Розробка загальної системи оплати праці, яка включає як матеріальні, так і нематеріальні винагороди.

Вартість 5-денного семінару становить – евівалент $225 за комерційним курсом продажу на день оплати.

 

Семінар проходить у рамках БІЗНЕС-КУРСУ «УСПІШНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО».

 

Як стати учасником бізнес-курсу «Успішне підприємництво» або семінару?

Кількість учасників – обмежена. Для відбору у групу з проходження цього курсу потрібно надіслати Заявку на участь, зразок  якої ми Вам надішлемо, на електронну адресу адміністратора програми Андрія Єлісєєва – audit.ukr@gmail.com.

 

Контакти:

ТОВ  “Тренінг Центр”

Телефони: (032) 294 96 61/ 62/ 63

(050) 317 31 60 –  Андрій Єлісєєв