Курс «Успішне підприємництво» + стажування у США

Галузь:

SBP4. Бізнес-курс «Успішне підприємництво» +

7 днів стажування у США.   

Умови участі у курсі:

  • Кожен семінар, який складається з 5 модулів та посвідчується сертифікатом при умові 80% відвідування самого семінару та 50% відвідування Study Group.
  • Між семінарами відбувається від 2 до 5 зустрічей Study Group. На цих зустрічах учасники курсу після кожного модуля разом із експертами  та спікерами (які долучаються по Скайп) розглядають можливості застосування успішних бізнес стратегій в умовах їхніх компаній.

SBP4. Бізнес-курс «Успішне підприємництво» +

днів стажування у США.   

 

Ефективний, практичний та доступний бізнес-курс для власників та керівників комерційних підприємств малого та середнього бізнесу.

          

ФОРМАТ КУРСУ «УСПІШНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО»

Курс складається з чотирьох взаємопов’язаних семінарів. Тривалість кожного семінару – п’ять днів. Навчання проводиться у першій половині робочого дня. У другій половині дня тренери курсу відвідують учасників курсу на їхніх підприємствах для надання бізнес-консультацій.

Курс триває приблизно один рік.

Після закінчення усіх чотирьох семінарів, Ви маєте право поїхати на 7-денне стажування у США.

Тренери – досвідчені та успішні бізнес-лідери, власники компаній, топ-менеджери комерційних підприємств США.

Цільова аудиторія –  курс розрахований, у першу чергу, на власників бізнесу, які мають не менше 5 осіб найманого персоналу та на керівників підприємств.

Відвідування компаній – індивідуальне бізнес-консультування для учасників курсу американськими тренерами. Спікери повинні відвідати Ваше підприємство з метою індивідуального бізнес-консультування,  як мінімум, 5-6 годин протягом усього курсу.

Навчальні групи (Study Group– зустрічі учасників курсу після кожного модуля, на яких вони разом з експертами  та спікерами (які долучаються по Скайп) розглядають можливості застосування ринкових принципів в умовах їхніх компаній.

Навчальний матеріал – учасники курсу забезпечуються комплектом робочих зошитів на кожен семінар.

Сертифікат – видається учасникам курсу за кожен пройдений семінар.

Диплом – видається учасникам, які отримали сертифікати за кожен семінар, по закінченню всього курсу.

Стажування у США (7 днів) – учасникам курсу, які відвідували усі заняття, отримали Диплом  курсу та набрали найкращі рейтинги, пропонується відвідати США (Winston-Salem, Північна Кароліна) та підприємства тренерів курсу. Учасники оплачують тільки переліт у дві сторони та вартість візи, усі решта витрати (трансфер, проживання, харчування, крім обідів) покриваються приймаючою американською стороною.  

ПРОГРАМА КУРСУ:

 

Відвідування Америки: орієнтовно 5-12 жовтня 2020 року.

 

Курс «Успішне підприємництво» розроблено HighMark, Inc (м. Атланта, США).

Унікальність цього курсу полягає в тому, що його проводять та діляться своїм досвідом бізнесмени з США.

Вперше курс був проведений в Україні у 2000 році, а потім і в інших країнах світу: Китаї, Індії, Гондурасі, Мексиці, Ефіопії, Македонії, Азербайджані, Туреччині, Росії. На сьогодні його пройшли бізнесмени  у тринадцяти країнах світу.

Як стати учасником бізнес-курсу «Успішне підприємництво»

Кількість учасників програми обмежена. Для відбору у групу з проходження цього курсу потрібно надіслати Заявку на участь, зразок  якої ми Вам надішлемо, на електронну адресу адміністратора програми Андрія Єлісєєва – audit.ukr@gmail.com.

Інформація, яку Ви вказуєте у заявці, є конфіденційною і буде розглядатися лише членами Конкурсного журі.

Контакти:

ТОВ  “Тренінг Центр”

Телефони: (032) 294 96 61/ 62/ 63

(050) 317 31 60 –  Андрій Єлісєєв