“Стратегічне лідерство”. Семінар

Галузь:


Деталі Події

  • Date:

Категорія:

Дата: 11/11/2019 09:00 - 17:00


Період – 11-14  листопада 2019 року.

 

Модуль 1. Бачення і ціль. Визначення стратегії та її значення для компанії. Оцінка себе як стратегічного лідера. Основи стратегічного мислення. Аналіз стану своєї компанії, формування (уточнення) бачення та цілі компанії.

Модуль 2. Зовнішнє оточення. Визначення, збирання та аналіз інформації, яка дозволить компанії скористатися можливостями, які відкриваються, і підготуватись до обставин, які змінюються. Аналіз галузі та її сегментів для визначення конкурентоспроможності компанії в даній галузі. Застосування нестандартного «проривного» мислення.

Модуль 3. Оцінка ресурсів. Аналіз сильних та слабких сторін компанії. Визначення наявного або перспективного потенціалу компанії. Аналіз ланцюжка робіт. SWOT-аналіз. Загальна стратегія розвитку компанії.

Модуль 4. Вибір стратегічних можливостей. Визначення та аналіз потенційних стратегічних можливостей та обирання з них найбільш оптимальних. Визначення того, які зміни необхідно провести в компанії для успішної реалізації стратегічних можливостей.

Модуль 5. Реалізація та керування змінами. Визначення цілей для реалізації окремих стратегічних можливостей. Розробка детального плану дій для досягнення поставлених цілей. Формування цілей та засобів їх досягнення у формі бізнес-плану і планування наступної діяльності з його виконання.

Вартість 4-денного семінару становить – евівалент $225 за комерційним курсом продажу на день оплати.

 

Семінар проходить у рамках БІЗНЕС-КУРСУ «УСПІШНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО».

 

Як стати учасником бізнес-курсу «Успішне підприємництво» або семінару?

Кількість учасників – обмежена. Для відбору у групу з проходження цього курсу потрібно надіслати Заявку на участь, зразок  якої ми Вам надішлемо, на електронну адресу адміністратора програми Андрія Єлісєєва – audit.ukr@gmail.com.

 

Контакти:

ТОВ  “Тренінг Центр”

Телефони: (032) 294 96 61/ 62/ 63

(050) 317 31 60 –  Андрій Єлісєєв