Геннадія Чижикова переобрано президентом ТПП України

Галузь:

У житті ТПП України – одного із найбільших об’єднань вітчизняного бізнесу, частиною якого є і Львівська ТПП, 19 травня 2020 року відбулася знакова подія – черговий з’їзд, який є вищим керівним органом Палати, що збирається один раз на п’ять років. За його результатами Геннадія Чижикова було обрано президентом ТПП України. Також затверджено склад нової Ради ТПП України, до якої увійшов 91 представник, серед яких керівники бізнесу, представники комітетів, котрі представляють всі регіони України та галузі нашої економіки.

«Мої  пріоритети у роботі, як і раніше,  базуються  на партнерстві, взаємній зацікавленості у досягненні цілей і захисті законних прав та інтересів наших  членів. Палата – відкрита, гнучка організація, здатна відповідати на виклики  часу.Ми довели, що можемо трансформуватися та бути ближчими до бізнесу, першими чути про його проблеми, доносити до влади та сприяти у вирішенні. Я дякую усім за довіру. Разом ми продовжимо робити  Палату комфортною платформою для комунікацій», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Колектив Львівської ТПП радо вітає колегу та бажає і йому й усім нам спільних професійних здобутків та успіхів!

Довідка:

Місія ТПП України  полягає в забезпеченні сприятливого  бізнес-середовища в Україні, створенні та розширенні можливості розвитку бізнесу через відкриття нових ринків для вітчизняного експорту, сприяння динамічній інтернаціоналізації українського бізнесу та активній інтеграції у світову економіку, а також надання послуг, затребуваних бізнесом.

Для її втілення визначено 7 стратегічних цілей, які формують основні напрями діяльності на найближчі 5 років. Серед них – GR-вектор, просування експорту, арбітраж, цифровізація тощо.