Послуги міжнародної співпраці – Enterprise Europe Network

Галузь:

Консорціум EENUkraine, що входить до глобальної мережі Enterprise Europe Network, яка працює у 65 країнах світу, щиро дякує Вам за плідну співпрацю, завдяки якій українські компанії мають змогу розширювати свою присутність на міжнародних ринках користуючись послугами, які надає мережа EEN.

Завдяки підтримки, яку надає EEN-Ukraine українським компаніям, будучи співорганізатором міжнародних подій, все більше компаній мають можливість розвиватись та знаходити бізнес-партнерів по всьому світу.

Ми допомагаємо налагоджувати міжнародну співпрацю, експортувати, досліджуємо нові потенційні ринки та надаємо доступ до інформації з міжнародних баз даних, шукаємо партнерів та імпортерів, які цікавляться українськими товарами та послугами.

За допомогою EEN українські МСП мають можливість:

–           Знайти бізнес-партнерів та покупців своєї продукції;

–           Розміщувати та відстежувати комерційні пропозиції;

–           Просувати свої інноваційні технології на ринки ЄС;

–           Приймати участь у брокерських заходах в рамках міжнародних форумів та виставок;

–           Шукати інвесторів та партнерів у ЄС для створення спільних підприємств.

 

Можливо за цей час у Вас з’явились нова продукція чи  послуги, розробки та пропозиції, які б Ви  хотіли експортувати закордон, тоді  звертайтесь  до нас.

Ми пропонуємо скористатись нашою платформою EEN та розмістити інформацію про Вашу компанію та продукцію або послуги, які Ви пропонуєте.

Звертаємо Вашу увагу, що Консорціум EEN-Ukraine пропонує свої послуги на безкоштовній основі і співпрацює тільки з українськими компаніями-виробниками товарів або послуг і не співпрацює з посередниками та консультантами.

Якщо Вас зацікавили можливості Enterprise Europe Network звертайтесь до експерта за тел. 067 130 17 41 або напишіть листа на ел.пошту 9arturt@gmail.com

Ми з радістю Вас проконсультуємо!

Більше актуальної інформації про Консорціум EEN-Ukraine на нашому офіційному сайті та на сторінці ФБ

Підписуйтесь на  нашу  ФБ сторінку  і завжди  будете  отримувати найактуальнішу інформацію  стосовно міжнародної співпраці.

Також, до Вашої уваги щотижневий EEN дайджест новин, в якому ми збираємо останню  інформацію про інструменти EEN та новини від ЄС.