Карпати і туризм

Галузь:

11 червня 2014 року в приміщенні Львівської торгово-промислової палати пройшло засідання 2-го круглого столу «Стратегія розвитку сталого туризму в Карпатах», який Львівська ТПП провела спільно Інститутом екології Карпат НАН України.

Метою Стратегії для розвитку туризму в Карпатах є заохочення та сприяння туризму, який об’єднує соціально-економічні вигоди зі збереженням біологічного та культурного розмаїття. Основою для всебічного міжнародного співробітництва в Карпатах є «Рамкова конвенція з охорони і сталого розвитку Карпат» (Карпатська конвенція), яка була прийнята і підписана сімома Сторонами (Чехія, Угорщина, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Україна) у травні 2003 року в Києві, Україна, і набула чинності в січні 2006 року.

 

Під час роботи круглого столу обговорювалися питання підготовки  узагальненого робочого варіанту Стратегії розвитку сталого туризму в Карпатах, що був сформований на основі пропозицій нашого й аналогічних круглих столів у країнах Карпатського регіону.

 

У круглому столі взяли участь більше 30 учасників – представників наукових закладів області – Інституту екології Карпат НАН України, Дрогобицького державного педагогічного університету ту ім. І. Франка, туристичних компаній, Львівської обласної державної адміністрації, Львівської міської ради.