Nestle Україна розширюватиме виробництво на Львівщині

Галузь:

Директор Nestlé в Україні і Молдові, голова спостережної ради ПАТ “Львівська кондитерська фабрика “Світоч” Ансгар Борнеманн повідомив, що компанія має намір розширювати виробничу базу на Львівщині.

“Двері цього кабінету завжди відкриті для інвестора. Для збільшення потужностей виробництва та зростання робочих місць ми готові докласти максимум зусиль”, – сказав Олег Синютка.

Окрім цього, Ансгар Борнеманн розповів, що  у Львові створено Об’єднаний бізнес-сервіс-центр компанії Nestle. На сьогодні в Центрі працює близько 700 кваліфікованих фахівців у галузі фінансів та управління персоналом, які обслуговують понад двадцять країн Центральної та східної Європи, таких як Польща, Румунія, Угорщина, Болгарія тощо.

 

ytcn

Довідка:

Nestlé належать 449 заводів у 83 країнах світу, де працюють понад 280 тисяч працівників. Продукція Nestlé представлена на ринках напоїв, кондитерських виробів, кулінарних продуктів, дитячого та спеціального харчування, заморожених продуктів, морозива, готових сніданків, мінеральної та столової води, а також кормів для домашніх тварин.

На сьогоднішній день Nestlé є одним із найбільших інвесторів у харчову промисловість України.

 

Теги: