На Львівщині пора припинити бензиновий “лівак” – О. Синютка

Галузь:

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка вимагає пояснень у керівництва Державної фіскальної служби Львівщини щодо надходжень акцизного податку з продажу нафтопродуктів на території окремих районів.

Основний акцент керівник Львівщини зосередив під час апаратної наради у Львівській ОДА у понеділок, 6 липня, щодо сплати акцизного податку з торгівлі нафтопродуктами.

“За даними департаменту фінансів Львівської ОДА, найбільше бензинового акцизу з розрахунку на одного мешканця отримали Жовківський (201,04 грн.) та Пустомитівський (181,30 грн.) райони, – сказав Олег Синютка. – При цьому на території Жовківщини є лише 34 автозаправних станції, на відміну від Пустомитівського району, де їх аж 52. Така ж ситуація ще в кількох районах, зокрема Жидачівський район із п’ятьма АЗС випереджає за цим показником Золочівський, де їх налічується одинадцять”.

синюта3

Синюта

Синюта

Керівник області зауважив, що така ситуація може свідчити про ухилення від сплати податків. Водночас присутній під час апаратної наради представник ДФС не зміг пояснити, чому так різняться цифри.

“Цей бензиновий лівак пора припинити! За це обов’язково хтось відповідатиме”, – наголосив Олег Синютка.

 

Теги: