«Електрон» і «Територія бізнесу» стали «Обличчям міста-2016»

Галузь:

3 листопада 2016 року в рамках проведення Міжнародного економічного форуму відбулась церемонія нагородження переможців XVII Конкурсу-промоції львівського підприємництва «Обличчя міста-2016».

14925293_10155445191435031_4132554068143457537_n

Цього року до участі в конкурсі зголосилася 31 компанія, 24 з них були допущені до II етапу голосування. Перемогу у номінаціях здобуло 14 компаній. А володарями бронзової статуетки стали одразу дві компанії.

Вікторія Довжик, в.о. начальника управління економіки:

«Обличчя міста» – це справжнє свято підприємців і підприємств, які працюють для слави нашого міста. Ви розробляєте нові проекти й ідеї – і успішно втілюєте їх в життя, таким чином змінюючи економіку обличчя міста. Ми пишаємось нашими підприємцями, нашими підприємствами та їх досягненнями. Успішних вам інвестицій, нових проектів і звершень!« 

Так, «За розвиток нового напрямку діяльності виробництво міського пасажирського електро- та автотранспорту та зростання обсягів реалізації продукції більш ніж у два рази» було нагороджено ПАТ «Концерн Електрон», а за  «10-річну професійну діяльність на ринку проведення професійних тренінгів та навчать, розробку 300 авторських навчальних програм і методик та бізнес-планування інвестиційних проектів у 19 областях України, у тому числі в Донецькій та Луганській областях»нагороджено ТзОВ «Територія бізнесу».

БУБЕС

Юрій Бубес, генеральний директор концерну «Електрон»: «Хочу висловити подяку організаторам, які проводять «Обличчя міста». Дуже приємно, що концерн «Електрон» отримує гран-прі. Як зазначив Президент України Петро Порошенко у своєму виступі на Міжнародному економічному форумі, Львівщина стає лідером в розвитку економічного потенціалу. Це дає наснагу, впевненість і оптимізм для подальшого руху вперед. Хоча, поряд з цим, постає багато викликів. Але ми готові до них. Не обов’язково чекати на прихід зарубіжних інвесторів, ми можемо самотужки вкладати власні кошти і виробляти продукцію, яка відповідає європейським стандартам».  

 

ЯкимівАндрій Якимів, президент Групи компаній «Територія Бізнесу»:

«Отримати гран-прі надзвичайно приємно, адже  цьогоріч ми відзначаємо 10-річчя діяльності нашої компанії. Ми довго йшли до головної нагороди і я дякую команді, яка працює фактично у всіх регіонах України і це – результат нашої роботи».

Конкурсанти оцінювались із врахуванням думки громадських організацій, бізнесу, наукових кіл, органів влади. Усі небайдужі мешканці Львова могли висловити свою підтримку улюбленим та достойним, на їхній погляд, компаніям та підприємцям за допомогою інтерактивного голосування на веб-сторінці Львівської торгово-промислової палати.

Дмитро Афтанас, президент Львівської ТПП: «Щороку ми нагороджуємо компанії Львова, які гідно представляють наше місто. Особливістю XVII конкурсу «Обличчя міста» є велика активність компаній, що є представниками малого бізнесу – цього року їх до фіналу конкурсу дійшло аж п’ятеро. Перемога в «Обличчі міста» – це, насамперед, висока оцінка діяльності компанії громадою».

У минулі роки переможцями конкурсу були такі компанії як: ТзОВ ТВК «Львівхолод», ТРК «Львівська хвиля», ТОВ «SoftServe»,  ТзОВ «Віденська кав’ярня» та інші.