Підписано меморандум для вдосконалення «єдиного вікна» на митниці

Галузь:

31 жовтня 2016 року, відбулось підписання Меморандуму про співпрацю в удосконаленні реалізації принципу «єдиного вікна» на Львівській митниці ДФС.

Єдине вікно

Меморандум підписали Львівська облдержадміністрація, Головне Управління Держпродспоживслужби у Львівській області, Державна екологічна інспекція у Львівській області, Львівська Митниця ДФС, Львівська торгово-промислова палата Львівська регіональна служба державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті, Західноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації, Львівська торгово-промислова палата.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, підписуючи документ, зауважив, що сьогодні Львівська митниця – є добрим прикладом як можна організувати роботу таким чином, щоб підприємець, який отримує послуги з експорту чи імпорту, почував себе комфортно і захищеним.

«Саме тому було прийняте революційне рішення про створення «єдиного вікна» для обслуговування об’єктів зовнішньоекономічної діяльності. Популяризація його роботи вкаже на добру волю представників органів державної влади і бізнесу співпрацювати в безкорупційному і антикорупційному полі, для суб’єктів підприємницької діяльності – це буде більш чітка і зрозуміліша процедура. Ми ще раз підтвердимо, що експеримент, який започаткував на Львівщині Президент України, що дозволило отримати дуже суттєві доходи на ремонт доріг, отримає своє продовження в 2017 році», –  зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

 

Дмитро Афтанас, президент Львівської ТПП: «Львівська ТПП як громадська організація, в першу чергу, відстоює інтереси бізнесу, моніторитиме виконання меморандуму. У ЛТПП працює Комітет з питань зовнішньоекономічної  діяльності, одним з його керівників і активних учасників є  Марія Мулява, яка, власне, і висунула пропозицію  слідкувати за реалізацією меморандуму. Зі свого боку, я обіцяю всесторонню підтримку в роботі Комітету. До того ж, за потреби, до меморандуму можна вносити правки та  доповнення, для того щоб його удосконалити, і, відповідно,  створити для бізнесу максимально сприятливі умови».

З  31 жовтня 2016 р. вступає в дію Меморандум з контролюючими органами про  скорочення  термінів  проходження державних контролів.

Меморандум охоплює наступні види державного контролю :

1.      Санітарно-епідеміологічний
2.      Ветеринарно-санітарний
3.      Фітосанітарний
4.      Екологічний (радіологічний)

Впроваджуються максимальні часові рамки отримання дозволів:
30 хвилин – прийняття рішення
+ 1 год – на проведення огляду