ЛТПП відвідав Посол ПАР

Галузь:

 3 вересня 2014 року Львівську торгово-промислову палату із робочим візитом відвідали Надзвичайний і Повноважний Посол Південно-Африканської Республіки в Україні Й.В. Крістіан Альберт БАССОН та  помічник Посла ПАР з економічних питань Олександр Охріменко. У зустрічі з дипломатами взяли участь перший віце-президент ЛТПП Андрій Левкович, віце-президент Ігор Маркуц, начальник управління міжнародних економічних зв’язків Володимир Коруд та начальник відділу міжнародного співробітництва Наталія Карпенчук-Конопацька.

Під час розмови йшлося про торговельно-економічні відносини України з Південно-Африканською Республікою, які сторони оцінили позитивно. Крістіан Бассон відзначив важливість  перспектив розвитку й поглиблення взаємовідносин між країнами. Андрій Левкович розповів про зацікавленість бізнесменів Західного регіону України у співпраці з Південно-Африканською Республікою та наголосив на необхідності інтенсифікації двостороннього співробітництва у туристичній  сфері.

Відтак, було домовлено про візит українських бізнесменів до Південної Африки для налагодження контактів у нафтогазовій, туристичній та інших сферах. Посол погодився запросити відвідати Львівщину представників однієї із найбільших транснаціональних компаній у сфері енергетики і нафтохімії SASOL, та посприяти організації ділової місії південноафриканських підприємців і промисловців до України.

 

Довідково:

За 2013 рік товарообіг між країнами склав 161,0 млн дол. США, з яких експорт – 136,0 млн дол. США (олія – 9,2 млн дол. США, зернові злаки – 125,3 млн дол. США). Імпорт – 25,0 млн дол. США (плоди, горіхи та цедра – 22,3 млн дол. США).

За 5 місяців 2014 року товарообіг між країнами склав 39,9 млн дол. США, з яких експорт – 35,4 млн дол. США (олія – 7,2 млн дол. США, зернові злаки – 27,7 млн дол. США). Імпорт – 4,5 млн дол. США (плоди, горіхи та цедра – 1,7 млн дол. США, вина – 0,8 млн дол. США, спирт – 0,6 млн дол. США).posol PAR 1