Львів – Ізмір: налагоджуємо бізнес-співпрацю

Галузь:

25 січня 2016 року у Львівській ТПП відбулася зустріч турецьких бізнесменів із представниками українських підприємств. Очолював делегацію почесний консул України в місті Ізмір (Турецька Республіка) Хікмет Четін Гюверджин.

Сьогодні Туреччина рішуче налаштована на економічне співробітництво з Україною, згодом країни можуть підписати угоду про вільну економічну зону. Країни є близькими сусідами і стратегічними партнерами у багатьох галузях промисловості, торгівлі, економіки загалом, а товарообіг між двома країнами має стабільну тенденцію до збільшення. Інтерес до України турецьких інвесторів постійно підвищується, що і продемонструвала зустріч, організована за сприяння Почесного Консульства України в місті  Ізмір.

Турецькі гості представляли такі компанії: парфумерно-косметичні, страхові фірми (страхування авто), ресторанний бізнес, туристичні та фармацевтичні компанії. Відтак учасники турецької делегації та української сторони мали можливість у форматі В2В  налагодити ділові зв’язки із закордонними колегами з метою потенційної майбутньої співпраці.

collage_photocat1

Також під час перемовин почесного консула з президентом ЛТПП Дмитром Афтанасом йшлося про можливі шляхи покращення умов ведення бізнесу, перспективи активізації та потенційні напрямки міжрегіональної співпраці між підприємствами Львівщини та Туреччини.

За словами віце-президента ЛТПП Володимира Коруда, «чисельність турецької делегації свідчить, що українсько-турецькі відносини є перспективними та такими, що мають позитивну динаміку розвитку. Ми цікаві один одному». Володимир Богданович розповів про Львів як один із культурних та туристичних центрів України, промисловий, економічний центр західної частини країни, про попередні заходи у напрямку розвитку турецько-українських взаємин, турецьку бізнесову діаспору у Львові. Віце-президент розповів про наміри підготувати проект угоди про співпрацю з генеральним консульством та Ізмірською Торговою Палатою.

collage_photocat3

Почесний консул України в Ізмірі подякував за теплий прийом та висловив сподівання, що візит до Львова буде плідним і посприяє подальшому розвитку торговельно-економічних відносин між Туреччиною та Україною. Хікмет Четін Гюверджин розповів про місто Ізмір із  4-мільйонним населенням та 8-тисячолітньою історію, про Торгову палату в Ізмірі. Консул підкреслив: «Наше знайомство з вами – це перший крок. Сподіваємося, що наступні кроки ще більше сприятимуть взаємному культурному, економічному співробітництву між нашими палатами. Ми чекаємо також вас у Ізмірі. Задля забезпечення регулярних та порядних контактів, ми будемо діяти через торгово-промислові палати, щоб бізнесмени з обох сторін були захищеними».

collage_photocat2

collage_photocat4