Львівщина, бізнес, сьогодення: привітання президента Львівської ТПП

Галузь:

 

Дорогі колеги,

 

За нами ще один рік. Рік, що минув, був для кожного з нас по-своєму особливим: комусь приніс нові проекти, комусь – зміну планів… Але кожному з нас – приніс новий досвід. Ми стали більш фаховими, більш чітко зрозуміли, куди слід рухатись у майбутньому. І ми навчались бізнес-життю.

Переконаний, що найважливішим та найбільш важким проектом для кожного з нас стало управління самим собою. Особливо, якщо ви – керівник, лідер. Це лідер повинен розуміти власні потреби, знати сильні сторони та ідентифікувати ті слабкі. Тільки досконале розуміння себе дасть змогу керівнику свідомо і ефективно мотивувати працівників.

 

Успішність кожного з нас залежна від нашої моделі управління собою. Моделі, автором якої і користувачем водночас є ми самі. Це навчання триватиме постійно, і, напевно, саме воно і мотивує нас рухатись вперед.

На додаток до цього, презентуємо вам першу приємну несподіванку – річний календар з порадами щодо планування власного часу. Отримати його ви можете в ЛТПП.

 

Крім того, Львівська ТПП і надалі готова підтримувати ініціативи вашого особистого розвитку, ініціативи з розвитку вашого бізнесу; відстоювати інтереси та прагнення росту. З цією метою ми запланували чимало щорічних, добре відомих вам заходів, а також готові підтримати нові ваші ідеї. Період новорічних та різдвяних свят – якраз той час, коли варто зустрічатись, спільно планувати та впроваджувати дієві для вас інструменти та ідеї. Двері Палати відкриті – гостинно запрошуємо!

 

А з нагоди Нового року бажаю, щоб у 2019 ми продовжували філігранну роботу на собою!

 

З повагою,

Президент  Львівської ТПП  – Дмитро Афтанас