Стипендійна програма імені Лейна Кіркланда: 2019–2020 навчальний рік

Галузь:

Польсько-американський фонд свободи та фонд «Лідери змін» оголошують відкритий конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії, а також Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану та Киргизстану на отримання стипендій імені Лейна Кіркланда у 2019–2020 навчальному році.

 

Програма адресована молодим лідерам, що здобули вищу освіту, які зацікавлені в розвитку демократії, економіки та громадянського суспільства у своїх країнах і регіонах. Реалізація програми відбувається в рамках двосеместрового навчання в одному з п’яти вищих навчальних закладів Польщі (Варшава, Краків, Вроцлав, Познань, Люблін) та 2–4-тижневих професійних стажувань у державних або приватних установах і організаціях.

До участі в програмі організатори запрошують кандидатів, які мають намір після закінчення стипендії повернутися у свою країну та впроваджувати там реалізований у Польщі проект, здобуті знання й досвід.

 

ГАЛУЗІ:
–    економіка і менеджмент;
–    адміністрація/менеджмент (бізнес, НУО, культура, охорона навколишнього середовища, охорона здоров’я, освіта);
–    державне управління (органи державної влади і самоврядування);
–    право;
–    суспільні науки (соціальна психологія, соціологія);
–    політологія і міжнародні відносини;
–    політика розвитку та гуманітарна допомога.

Дипломна робота, написання якої передбачено в рамках стипендійної програми, повинна мати науковий або практичний характер.

ДЕТАЛЬНІШЕ