Львівська ТПП підписала меморандум про співпрацю з Фондом державного майна

Галузь:

З метою залучення іноземних та національних інвестицій в економіку України 01 грудня 2020 року президент Львівської ТПП Дмитро АФТАНАС та начальник Регіонального відділення Фонду державного майна по Львівській, Закарпатській та Волинській областях Владислав КАЛИНЕЦЬ підписали Меморандум про співпрацю.

 

Сторони домовилися про обмін відкритою інформацією для оперативного поширення серед ділових кіл. Владислав КАЛИНЕЦЬ, зокрема, зазначив: «Важливим компонентом успішного процесу залучення інвестицій через приватизацію є повне розкриття інформації. Ми завантажили всю документацію на Інтернет-порталі privatization.gov.ua, створили віртуальні кімнати даних. Сподіваюсь, сьогоднішнє підписання документа дасть змогу більш оперативно поширювати інформацію про об’єкти продажу/оренди у бізнес-середовищі».

 

Дмитро АФТАНАС зі свого боку звернув увагу на зацікавленість у пошуку об’єктів приватизації не лише вітчизняних, але й іноземних партнерів: «Вже сьогодні ми маємо перші, поки що поодинокі після довгого періоду карантину звернення, зі сторони, наприклад, польських підприємців. Цікавляться можливістю придбати / орендувати землю та приміщення під виробничі потужності».

 

Крім цього, підписанти домовилися розповсюджувати інформаційні та презентаційні матеріали, ділитися аналітикою та маркетинговими дослідженнями, встановлювати ділові контакти, проводити спільні заходи для представників бізнесу тощо.