Є справи у Польщі? Проєкт UAPL стане у пригоді!

Галузь:

Проєкт UAPL – твій асистент та помічник в українсько-польському світі. Ми з радістю підкажемо і поділимось власним досвідом: від відкриття рахунків, переказів та оплати візових послуг до супроводу у веденні міжнародного бізнесу. Користуйся нами і ми будемо поруч.

Хто ми

З одного боку це найбільший банк Польщі. PKO Bank Polskі SA обслуговує сьогодні 8 мільйонів рахунків та 9,3 мільйони платіжних карток. Це найбільш розгалужена мережа відділень у Польщі, яка налічує 1 тисячу 115 установ та понад 3 тисячі банкоматів.

З другого боку – це один з найнадійніших банків в Україні. Це 30 років досвіду на банківському ринку попри падіння і злети економіки, занепади та гостру конкуренцію на ринку фінансів. Кредобанк сьогодні входить до ТОП-16 банків України за кількістю активів і визнаний Національним банком України як системно важливий банк. Найнадійніший банк в Україні за версією Forbes після потрясінь 2014-2015 років. Кредобанк сьогодні налічує близько 560 тисяч приватних клієнтів по всій Україні. Свої фінанси банку довірили 54 тисячі бізнесів: від малих індивідуальних підприємств до великих корпорацій.

Поєднання цього досвіду відкриває нові можливості. Ми хочемо ділитись успішним досвідом та напрацюваннями з тобою. Стати твоїм помічником в світі фінансів, подорожей, роботи та інших життєвих проєктів. Ми знаємо, які інструменти потрібні для досягнення успіху і хочемо, що ти був/була успішним/успішною у всьому чим займаєшся: у навчанні, бізнесі чи в роботі. Наш досвід – це твій комфорт.

Портал UAPL

На цьому сайті ми пропонуємо корисні сервіси та інформацію, які допоможуть тобі в повсякденному житті у польсько-українському світі. Плануєш візит до Польщі, потрібно переказати кошти додому, як знімати гроші в польських банкоматах без комісії, купити автомобіль в Польщі, знайти бізнес-партнерів закордоном… Заглядай сюди час від часу, пиши нам, користуйся нашими сервісами і ми будемо тими, хто відсвяткує твій успіх з тобою.

ПОСЛУГИ ДЛЯ БІЗНЕСУ