Львівський експортний форум. Прес-анонс

Галузь:

 

1 березня 2018 року о 10.00 у Дзеркальній залі Палацу Потоцьких (м. Львів, вул. Коперника, 15) розпочне свою роботу

У заході візьмуть участь експерти, підприємці, представники ділових кіл та державних установ, відповідальних за розвиток та промоцію українського екпорту.

 

Свою участь у заході уже підтвердили: очільник Львівської ОДА – Олег Синютка, президент ТПП України – Геннадій Чижиков, голова правління Німецько-Української Промислово-торгової Палати – Александер Маркус, президент Польсько-Української Господарчої Палати – Яцек Пєхота, президент Канадсько-Української Торгової Палати – Зенон Потічний, президент Концерну «Електрон» – Юрій Бубес, директор державного підприємства «Укрпромзовнішекспертиза» – Володимир Власюк, Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України – Наталія Микольська, понад 80 підприємців і експертів.

 

Головним завданням Львівського експортного форуму є сприяння розвитку українського експорту. У ході його проведення підприємці дізнаються про програми підтримки експорту українських підприємств (у т.ч. представлення міжнародних програм з просування виходу на інші ринки), ознайомляться з успішними кейсами / прикладами компаній; зможуть взяти участь у дискусіях та обговореннях актуальних питань та перспектив цього напряму економіки Львівщини та країни в цілому.

Напрямки, які обговорюватимуть учасники Львівського експортного форуму:

  • Експортна стратегія Львівщини – віхи для руху сучасного бізнесу.
  • Розвиток виробництва інноваційної продукції українськими виробниками.
  • Міжнародні проекти як інструменти просування українського експорту.
  • Нова індустріалізація як передмова ефективного експорту.

Пройдуть ділові зустрічі українських та іноземних підприємців з Польщі, Іспанії та Марокко, які представлять нові можливості для українських підприємств та шукають нових партнерів з України.

 

Детальна програма

Оргкомітет: Наталія Карпенчук-Конопацька

тел./факс: 032-276 46 13, 225 01 59

Е-пошта: natalya@cci.lviv.ua

 

      Організатори та партнери: