На Львівщині триває робота над Стратегією розвитку області до 2027р.

Галузь:

На Львівщині триває робота над Стратегією розвитку області на період до 2027 року. Зокрема, сьогодні, 21 серпня, у Центрі Митрополита Андрея Шептицького, відбулось засідання субрегіональної робочої підгрупи із розробки Стратегії

 

Про особливості стратегічного субрегіонального розвитку області на період до 2027 року розповіла т.в.о директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Марта Бухтіярова.

 

«Ми вже провели соціально-економічний аналіз, обговорення в галузевих робочих групах, кількісний аналіз смарт-спеціалізації, опитування бізнесу, експертів та громадськості, підготували SWOT-аналіз. Відтак, маємо попереднє стратегічне бачення і сьогодні дуже важливо отримати від вас – підприємців, представників органів місцевого самоврядування, зворотній зв’язок щодо тих напрямків, які будуть визначальними для області на наступні роки»,-  зазначила Марта Бухтіярова.

 

Як розповіла керівник департаменту попередньо визначальними для Стратегії розвитку Львівщини до 2027 року будуть «Розумна економіка», яка включатиме модерну промисловість, креативні індустрії, біоекономіку, розвинутий сектор малого та середнього підприємництва, «Якісне життя» з високим рівнем освіти, якісною медициною, сучасною культурою, соцзахистом і інклюзією, спортом для всіх, «Чисте довкілля» із збереженням лісів і видів, водними об’єктами, чистою атмосферою, грунтами і правильним поводженням з відходами.

 

Окрім цього, це – «Розвинута інфраструктура» з якісними дорогами, зручними транспортом, доступним зв’язком та модернізованим житлово-комунальним господарством, та «Туристична привабливість» з промоцією, туристичними продуктами, історичною спадщиною, активним відпочинком та медичним туризмом.

Відтак, учасники упродовж заходу дискутували у цих напрямках.

 

Також директор Інституту міста Львів Олександр Кобзарев розповів присутнім про тенденції та перспективи розвитку міста, а заступник директора ДУ «Інститут регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України» Ірина Сторонянська про вплив міст обласного значення на економічний розвиток територій субрегіону.

Продовжать захід обговоренням спільних проблем територій Львівського субрегіону та стратегічного бачення розвитку Львівщини до 2027 року.

 

Зазначимо, що участь у заході взяли підприємці, представники місцевих органів виконавчої влади, керівників органів місцевого самоврядування та представників місцевих агенцій регіонального розвитку із Жидачівського, Миколаївського, Городоцького, Мостиського, Пустомитівського Яворівського, Жовківського районів та міста Львова.  Такий же захід минулого тижня провели у Дрогобицькому районі за участі представників гірських територій області.