На Львівщині — вже третя велика іноземна інвестиція за 2015 рік

Галузь:

58_1_1444224449_520x330_3_0Капітал одного із найбільших українських банків зросте на 330  мільйонів гривень — заснований у Львові ПАТ “Кредобанк” збільшує статутний капітал на 17,2% – до 2,249 млрд грн. Таке рішення прийняв основний акціонер – найбільший банк Польщі РКО Bank Polski S.A. для підтримки високої динаміки розвитку.

На даний час банк проводить процедури, необхідні для документального оформлення інвестиції. Про це повідомили у департаменті економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської облдержадміністрації.

На сьогодні статутний капітал “Кредобанку” складає 1,919 млрд. грн. Очікується, що його збільшення надасть банку можливість активного розвитку на українському ринку, в тому числі у сфері кредитування, у наступні 3-5 років.

Варто також відзначити, що ПАТ “Кредобанк” увійшов до десятки найнадійніших українських фінансових установ у рейтингу ТОП-20 за версією журналу “Новое время” та інвестиційної компанії Dragon Capital. Серед кращих у першій десятці – найбільші державні банки, а також банки з європейським капіталом.

Нагадаємо, незважаючи на те, що частина території на Сході України фактично окупована, інвестори продовжують вкладати кошти у реалізацію масштабних проектів на Львівщині. Зокрема, завдяки фінансуванню Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та UniCredit у Львові цього вересня відкрили новий торговий центр “Форум Львів”.

Крім того, японська компанія “Фуджікура” прийняла рішення про відкриття на  Львівщині нового підприємства з виробництва електричного устаткування для автотранспорту.

Довідка:

ПАТ “Кредобанк”, заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та найбільшою польською інвестицією у банківську систему України. Він належить до групи великих банків за класифікацією Національного банку України. Стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – РКО Bank Polski S.A., чия частка у структурі акціонерного капіталу банку складає 99,6%. “Кредобанк” є одним з двох українських банків, чий кредитний рейтинг з 2006 року визначає одне з найстарших рейтингових агентств світу – Standard & Poor’s.

У 2015 році “Кредобанк” двічі очолив рейтинг найбільш життєздатних банків України за версією журналу Forbes та увійшов до ТОП-10 найкращих роздрібних банків України за версією журналу «Фокус» і найнадійніших великих банків за версією журналу “Деньги”. У червні “Кредобанк” очолив рейтинг надійності депозитів українських банків від агентства “Стандарт-Рейтинг”.