Про Міжнародний економічний форум

Галузь:

verh

 

8-9 жовтня 2015 року у Львові відбувся щорічний традиційний XV Міжнародний економічний форум «Україна: інвестиції, бізнес, відповідальність».

Цьогорічний Міжнародний економічний форум вважається найважливішою подією року в економічному житті Західної  України. Це  потужна національна і міжнародна платформа, створена для компетентного обговорення  важливих проблем, пов’язаних  із  конкурентоздатністю  регіону, його стратегічним розвитком та економічним зростанням.

 collage_photocat1Учасниками  Форуму стали підприємці з України, Польщі, Словаччини, Німеччини, Угорщини, Латвії, Австрії та Канади; представники влади, ділових асоціацій, фінансових установ; науковці і представники міжнародних організацій. У рамках Форуму відбулися дискусії з актуальних питань інвестування, сучасних технологій ресурсо- та енергоефективності, туризму і рекреації, міжнародного та транскордонного співробітництва.

 collage_photocat2

Голова Львівської обласної державної адміністрації, Олег Синютка: «Форум єднає представників бізнесу, науки і влади з метою сприяння модернізації та інтеграції економіки, реалізації інвестиційних проектів і впровадження інноваційних технологій, подальшого розвитку регіональної та транскордонної співпраці». Він також додав: «Сьогодні Львівщина має усі переваги вигідного інвестування: перспективні  проекти та найкращі умови для ведення бізнесу. Її інвестиційна привабливість ґрунтується на багатьох факторах: велика ємність потенційного ринку, стратегічно вигідне розташування, розвинута комунікаційна і транспортна інфраструктура, розвинута промисловість, висококваліфікований кадровий потенціал. Також ми прагнемо забезпечити чіткі та прозорі умови для інвестування, максимально готові сприяти розвитку бізнесу».

Основні  завдання цьогорічного  Форуму:

  • представлення Львівщини як території безпечного ведення бізнесу в Україні;
  • активізація транскордонної співпраці;
  • розвиток нових механізмів залучення інвестицій;
  • підтримка інвесторів у перспективних сферах економіки;
  • встановлення корисних бізнес-контактів між українськими і зарубіжними промисловцями та         підприємцями.

 collage_photocat3

У рамках Форуму також відбулася конференція: «Індустріальні парки і розвиток промисловості: шанси і виклики сьогодення»; секції: «Туризм – шанс на розвиток», «Відновлювальні енергія та ресурси – ефективність  через партнерство» та церемонія нагородження переможців конкурсу-промоції львівського підприємництва «Обличчя міста 2015».

economic-forum-2015_10254a_HBR_LUFA

Усі зацікавлені у ділових контактах з метою розвитку власної справи взяли участь у Міжнародній контактній  біржі «Бізнес-партнерство 2015».

 

IMG_6722Президент Львівської ТПП, Дмитро Афтанас: «Міжнародна контактна біржа «Бізнес-партнерство 2015» –  традиційний майданчик, який об’єднує представників закордонних та українських ділових кіл, зацікавлених у розширенні сфер своєї підприємницької діяльності. Це той практичний інструмент, який сприятиме налагодженню корисних бізнес-контактів, розвитку міжнародної торгівлі, зміцненню інвестиційної співпраці між Україною та іншими державами. Враховуючи індивідуальні побажання кожного учасника  Біржі, ми спланували графік зустрічей у форматі b2b. А унаочнити комунікативний елемент Біржі допомогли експозиційні інформативні стенди з презентаціями компаній та їхньої продукції».

 

Організаторами цьогорічного XV Міжнародного економічного форуму «Україна сьогодні: інвестиції, бізнес, відповідальність» стала Львівська обласна державна адміністрація та Львівська торгово-промислова палата.

 

Партнери:

nyz