Набір підприємств до пілотної Навчальної мережі енергоефективності (LEEN)

Галузь:

         

Проект “Консультування промислових підприємств з питань енергоефективності” по створенню пілотної Навчальної мережі енергоефективності (LEEN), що впроваджується за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ ), оголошує набір підприємств!

Підприємство-учасник пілотної  Навчальної мережі енергоефективності в рамках проекту отримає:

  1. якісний енергоаудит за міжнародними стандартами
  2. постійне підвищення кваліфікації відповідальних осіб підприємства
  3. постійний технічний супровід по досягненню енергоефективних цілей  протягом 3-х років функціонування Мережі

Вимоги до підприємства:

  1. пріорітет віддається промисловим виробничім компаніям
  2. готовність  регулярно брати активну участь у заходах Мережі (1-2 рази на три місяці, починаючи з серпня-вересня 2018 р.)
  3. готовність в періоди між заходами Мережі працювати над підвищенням енергоефективності через особистий кабінет на спеціальному інтерактивному майданчику та в контакті з технічним консультантом.

Кількість місць у проекті обмежена. Ефективна модель навчальної мережі енергоефективності розрахована на 10-15 учасників.

Запрошуємо зацікавлені підприємства  надсилати заповнені заявки (форма)

до 10 червня 2018 р. на e-mail: liudmyla@cci.lviv.ua 

Короткий опис Навчальної Мережі Енергоефективності LEEN

Типова мережа складається з 10 до 15 компаній.

Вирішальну роль в процесі роботи мережі грають менеджер мережі (координація), модератор (наприклад, організація та проведення мережевих зустрічей) та інженер-консультант (енергоаудит / огляд, моніторинг).

Структура Навчальної Мережі Енергоефективності завдяки системі управління LEEN MS підтримує документацію та проводить оцінку визначених заходів, обчислює рентабельність кожного заходу та відображає результати інвестиційної діяльності на рівні компанії, а також на рівні мережі. Він підтримує модератора для налаштування та запуску мережевих зустрічей, а також функціонує як інформаційний портал.

Членські внески

Участь у Навчальній мережі енергоефективності надає безумовні переваги та дозволяє учасникам постійно підвищувати свою конкурентоздатність. Модель та принципи роботи LEEN передбачають економічно прийнятні в кожній окремій країні членські внески для учасників. Проте, пілотні мережі, як правило, субсидуються, дофінансовуються з різних джерел. У нашому випадку, в Україні, це робить проект «Консультування підприємств щодо енергоефективності», який реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche GesellschaftfürInternationale Zusammenarbeit(GIZ) GmbH.

Тому саме зараз, у другому кварталі 2018 року, у відібраних проектом GIZ підприємств є унікальна можливість стати учасником Мережі LEEN на найвигідніших умовах (безкоштовно). Нагадуємо, що кількість місць в пілотній Навчальній мережі енергоефективності обмежена.

Детальніша інформація по Мережі LEEN та її учасників (завантажити).

Встигніть подати заявку до 10 червня 2018 р. (Форма заявки)!

Контактна особа:

Людмила Горбачова

+38 032 295 01 25

e-mail: liudmyla@cci.lviv.ua