Німецько-українські перспективи

Галузь:

21 червня 2018 року в конференц-залі «Гранд Готелю» у Львові відбувся «Українсько-Баварський бізнес-форум на Львівщині».

 

Відкрив Форум Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та керівник відділу європейської співпраці  Міністерство економіки, енергетики та технологій Баварії Мартін Гроссманн, який очолював делегацію баварських підприємців.

 

Президент Львівської торгово-промислової палати Дмитро Афтанас провів переговори з Генеральним директором Промислово-торгової палати Регенсбурга (Оберпфальц/Кельхайм) д-ром Юргеном Гельмесом.

 

А 22 червня д-р Гельмес та Голова правління Німецько-Української промислово-торговельної палати Александер Маркус відвідали Львівську ТПП. Під час переговорів були представлені можливості для розвитку співпраці між діловими колами Львівщини й баварського регіону Верхній Пфальц/Кельхайм.

«Цей регіон – економічно найпотужніший в Баварії, а враховуючи факт, що Баварія – економічний лідер Німеччини, співпраця з таким потужним регіоном буде цікавою і корисною для бізнесу Львівської області. Ми домовилися про організацію ділової місії зі Львова до Регенсбурга у 2019 році» – зазначив президент Львівської ТПП Дмитро Афтанас.

 

Промислово-торгова палата Регенсбурга (Оберпфальц/Кельхайм) IHK Regensburg für Oberpfalz/Kehlheim – одна з 9 регіональних палат Вільної Землі Баварії, була утворена 1843 році. Сьогодні організація налічує 92 000 членів.