Про Діловий форум «Україна-Кіпр»

Галузь:

25 травня 2018 року Львівська торгово-промислова палата спільно з Торгово-промисловою палатою Кіпру та Кіпрсько-Українською бізнес асоціацією провели Діловий форум «Україна-Кіпр».

 

У Форумі взяв участь пан, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Кіпр в Україні Луїс Телемаху, Президент Кіпрсько-Української бізнес асоціації Міхаліс Міхаіл, Президент Кіпрської торгово-промислової палати Христодулос Ангастініотіс, Генеральний директор Invest Cyprus Джордж Кампанелла. Вів Форум Президент Львівської торгово-промислової палати Дмитро Афтанас.

 

У ході заходу були представлені переваги та можливості Кіпру для українського бізнесу та потенціал українського ділового середовища для співпраці з кіпрськими партерами.

Цікаві виступи на Форумі зробили представники «Deloitte Cyprus», Кіпрської асоціації інвестиційних фондів, Invest Cyprus та українскої юридичної компанії «Бачинський, Коломієць та партнери».

У двосторонніх переговорах, які пройшли в рамках форуму взяли участь 17 кіпрських та більше 30 українських підприємців і експертів.

Треба відзначити, що співпраця Львівської ТПП з партнерами з Кіпру має давню історію. З 2010 року регулярно здійснюються обміни діловими делегаціями, відбуваються бізнес-зустрічі та конференції. Були проведенні ділові форуми у Львові, Києві, Пафосі та Нікосії.