Новий рейс Львів – Дніпропетровськ

Галузь:

З 4 липня 2014 року вперше буде відкрито пряме повітряне сполучення з Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького до Дніпропетровська. Регулярні рейси чотири рази на тиждень буде здійснювати авіакомпанія «Дніпроавіа – українські авіалінії».

Виліт зі Львова виконуватиметься по понеділках та середах о 15:20 год, прибуття у Дніпропетровськ о 17.00 год. Виліт з ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького» у п’ятницю та неділю о 23:00 год, прибуття у аеропорт Дніпропетровська о 00:40 год. Тривалість польоту – 1 год 50 хв.

Рейси виконуватимуться на літаках Embraer-145, з двома класами обслуговування – «Преміум Економ» і «Економ».

«Це об’єднання країни. Це не зрозуміла ситуація, коли така велика держава як Україна не має внутрішнього сполучення. Про об’єднання не можливо говорити по телефону чи через медіа. Має бути живе спілкування з людьми. Мешканці Дніпропетровська мають дуже велике бажання їздити до Львова. Львів’яни мають ділові стосунки у Дніпропетровську. Відкриття авіарейсу – це плюс з економічної точки зору, з політичної. Люди мають між собою спілкуватись. Наступний крок – це має бути рейс на Донецьк, потім – на Харків і на Одесу. Це сьогодні важливо.

Технічна еліта Львова і Дніпропетровська між собою має дуже хороші зв’язки. Якщо говорити про науку – це два великі наукові центри. Це велика гордість, що сьогодні авіакомпанія, власники авіакомпанії пішли на цей крок. Можливо, йдучи на певний ризик. Але він окупиться. І політика, і економіка сьогодні повинні працювати в унісон – на єдність держави. Буде держава єдиною – все буде. Не буде єдності – буде біда», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

За інформацією авіаперевізника, квитки на новий рейс уже можна придбати на сайті авіакомпанії та в авіакасах. Вартість квитка в одну сторону від 1490 грн, в дві сторони – від 2850 грн.

Відтепер мешканці Західної України матимуть можливість комфортно та швидко подорожувати до Дніпропетровська, що сприятиме налагодженню нових туристичних та бізнес контактів між регіонами. Водночас, дніпропетровці та жителі східних регіонів країни зможуть насолодитися неповторним колоритом міста Лева.