Конкурс “Інвестор року”

Галузь:

У ІІ кварталі ЛОДА, Львівська ТПП спільно з Львівським регіональним центром з інвестицій та розвитку відзначать кращих інвесторів регіону за результатами попереднього розгляду інвестиційної діяльності підприємств Львівщини  у 2013 році.

Серед конкурсантів буде обрано переможців у номінаціях:

Найкращий вітчизняний інвестор

Найкращий іноземний інвестор

Іменними дипломами відзначатимуться усі лауреати конкурсу, а переможцям буде присвоєно почесне звання «Інвестор року 2013» та вручено бронзові статуетки.

Церемонія нагородження переможців та лауреатів конкурсу за традицією відбудеться у рамках Економічного форуму «Канада-Україна»

Підприємства, які, згідно даних ЛОДА, Управління статистики у Львівській області отримали лист-пропозицію Львівської ТПП на участь у конкурсі, просимо до 22 травня 2014 року подати на розгляд конкурсної комісії коротку інформацію про реалізацію Ваших інвестиційних бізнес-проектів у 2013 році, а саме:

  • обсяг внесених компанією інвестицій (тис. дол. США/грн.);
  • обсяг виготовленої продукції/наданих послуг (тис. грн.);
  • кількість працівників підприємства.

Обсяг інформації не повинен бути більшим, аніж 2 друковані аркуші.

Просимо також подати фото або/та відеоматеріали, які висвітлюють реалізацію інвестиційних проектів у 2013 році.

 

Інформацію надсилайте електронною поштою за адресою pr@cci.lviv.ua або факсом за номером 295-63-17 з поміткою «На конкурс «ІНВЕСТОР РОКУ 2013». Також вкажіть ім’я та контакти працівника Вашого підприємства, який куруватиме цей проект.

IR

У випадку виникнення запитань щодо організації конкурсу, просимо звертатися у відділ зв’язків з громадськістю та рекламно-видавничих послуг ЛТПП:

тел.: +38 032 295 63 17

e-mail: pr@cci.lviv.ua

 

 

Теги: