Обрано кращих експортерів Львівщини 2013 року

Галузь:

11 квітня 2014 року під час засідання членів Ради Львівської ТПП відбулося нагородження кращих експортерів, обраних за результатами діяльності 2013 року.

Із побажаннями процвітання, незупинного поступу та успіху, представників підприємств привітав Дмитро Афтанас, президент ЛТПП, вручивши дипломи про досягнення.

Кращі експортери 2013:

Андрій Бренда

На фото: Дмитро Афтанас, Андрій Бренда

ТзОВ «ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмбХ», що знаходиться в селі Нежухів Стрийського району Львівської області.

Заснований на повній власності концерну „Leoni AG” (Нюрнберг,  Німеччина), завод спеціалізується на виготовленні бортових мереж авто і нині посідає третє місце в світі з виробництва такої продукції. Дженерал Моторз, Порш, Даймлер Клрайслер, Фольксваген, Ауді, Ламборджині, БМВ Хонда – ось неповний перелік клієнтів заводу. Річна потужність підприємства – комплексне оснащення електроустаткуванням 750 тис. автомашин (приблизно 3 тис. автомашин в день). Сьогодні завод постачає свою продукцію у Німеччину, Бельгію, Великобританію та ін. Завод «Леоні» – єдиний в Україні, на території якого є власний митний пункт.

2

На фото: Дмитро Афтанас та Олександра Фрайд

ТзОВ «Львівська ізоляторна компанія» (Львів) продовжує успiшні починання Львiвського iзоляторного заводу на ринках багатьох країн. Виробництво iзоляторiв здiйснюється iз врахуванням передових технологiй, нових досягнень науки та технiки в галузi матерiалознавства i енергетики, з використанням розробок науково-дослiдних iнститутiв Львова, Києва, випробувального центру Науково-дослiдного iнституту високих напруг (НДIВН), м. Слов’янськ.

Понад чверть млн. шт. iзоляторiв, вироблених на Львiвському iзоляторному заводі, успiшно експлуатуються на лiнiях електропередач напруги вiд 0,4 кВ до 1150 кВ в енергетичних системах більше 30 країн свiту, що є незаперечним свiдченням вiдмiнної якостi та високої експлуатацiйної надiйностi iзоляторiв. Продукцiя компанiї пройшла випробування в сертифiкацiйних центрах, лабораторiях та нацiональних iнститутах багатьох країн, зокремам Чехiї, Нiдерландів, Словенiї, Хорватiї, Угорщини, Фiнляндiї, Канади, Швецiї та iн.

3

На фото: Дмитро Афтанас та Сергій Мельник

ТзОВ «Монді Пекеджінг Бегс Юкрейн» (м.Жидачів). Заснований австрійським підприємством ТзОВ «Монді АІ», завод спеціалізується в основному на виробництві паперової тари, зокрема промислових паперових мішків. Наявне устаткування дозволяє заводу забезпечити широкий асортимент промислових мішків для будівельної, цементної і харчової промисловостей України та країн СНД.