Опитування щодо співпраці з представниками словацького бізнесу

Галузь:

Торгово-промислова палата України засвідчує Вам свою повагу та інформує, що на даний час органами державної влади України розпочато підготовку до 5-го засідання Українсько-словацької Змішаної Комісії з питань економічного, промислового і науково-технічного співробітництва. Головою української частини Комісії призначено Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України О. В. Стефанішину, словацьку частину Комісії очолює Віце-прем’єр-міністр,міністр економіки Словаччини Ріхард Сулик.

У зв’язку із підготовкою змістовної частини економічного блоку засідання Комісії найближчим часом мають відбутися онлайн-консультації для виявлення найбільш перспективних, актуальних, а також проблемних питань українсько-словацького ділового співробітництва, до підготовки яких також була долучена і ТПП України.

З метою формування переліку зазначених питань ТПП України за дорученням Офісу Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України проводить опитування серед українських компаній, що вже мають досвід або бажають налагодити співпрацю з представниками словацького бізнесу, для чого була розроблена спеціальна анкета (посилання на гугл-форму
https://forms.gle/fr2m6YeWv9kD4Lgr7  ).

Зважаючи на вищевикладене, прохання за можливістю поширити посилання на дану анкету серед українських компаній, які вже співпрацюють або потенційно зацікавлені у співпраці із Словаччиною.

Кінцевий термін заповнення анкети – 14 лютого 2022р. Отримана інформація буде узагальнена та використана при формуванні Порядку денного засідання Комісії.

Заздалегідь дякуємо за співпрацю.

Контакти для зворотного зв’язку у ТПП
України:
Анна Любима (ast-ier@ucci.org.ua, dept.ier@gmail.com, тел.:
+38 095 546 65 09)
Ольга Бондаренко, т. (044) 461 98 07 08, м. 067 216 17
82, boi-ier@ucci.org.ua
Валерія Забашта, т (044) 584 28 15, м. 050 366 49 97,
valeryz.2393@gmail.com, zva-zed@ucci.org.ua