Пан Аверченко у 100 кращих управлівців країни

Галузь:

Vladislav_Averchenko (1)Генеральний директор ПАТ «Концерн Хлібпром» Владислав Аверченко увійшов до сотні найкращих управлінців країни, відзначених рейтингом редакції Delo.ua (№2, червень, 2015). В загальному переліку топ-менеджер зайняв 66 місце.

Рейтинг 2015 року формувався укладачами за оновленою системою. За основу вибірки взято CEO з компаній, що увійшли до «ТОП-100 найбільших компаній» по рівню доходу. Перелік топ-менеджерів доповнювали читачі ділового ресурсу Delo.UA в рамках онлайн-голосування.

Окрім голосування, місце в рейтингу визначали – експертна оцінка, рентабельність чистих продажів та медіарезонанс довкола кандидата. Незалежні експерти оцінювали кандидатів за такими параметрами, як репутація, перспективність бізнесу, роль компанії в економіці, соціальна активність менеджера і затребуваність даного керівника на ринку праці.

Вага показників в оцінці склала: голосування на сайті 25%, результати експертного опитування 25%, рентабельність чистих продажів 40% і медіарезонанс10%. Зважаючи на істотний розкид значень по голосуванню і медіарезонансу, від цих показників бралися десяткові логарифми.

 

Довідка:

ПАТ «Концерн Хлібпром» одне з найбільших підприємств українського ринку хліба, яке щодня виготовляє до 300 тонн продукції – хлібної, хлібобулочної, кондитерської та тістових напівфабрикатів. В структуру Компанії входить 8 переробних підприємств, що розташовані у Львівській та Вінницькій областях. Компанії належать ТМ «Хлібна хата», «Вінницяхліб», «Львівський хліб», «Живий злак», Panerini, Bandinelli, «Любляна» та «Наминайко».