Поляки модернізують очисні споруди області

Галузь:

Польська сторона зацікавлена інвестувати у системи очисних споруд Львівщини. Про це йшлося під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з віцеміністром, Державним секретарем Міністерства охорони навколишнього середовища Республіки Польща Янушем Остап’юком, яка відбулася у понеділок, 6 липня.

Зокрема представники польської делегації висловили зацікавлення у співпраці щодо покращення вод ріки Західний Буг з притоками Полтва, Рата, Солокія, Шкло, Сян. “Для нас найважливішим є екологічний результат”, – сказав радник Державного Фонду охорони навколишнього середовища Республіки Польща, експерт з питань водного середовища Марек Громц. Присутні обговорили також виділення фінансової допомоги на модернізацію комунальних очисних споруд м. Львова та м. Кам’янка-Бузька.

“Ми підготуємо порівняльну таблицю щодо очисних споруд населених пунктів Львівщини та надамо відповідні технічні характеристики, а ви у свою чергу, приймете рішення щодо об’єктів, на які буде спрямована фінансова допомога”, – сказав Олег Синютка.

Окрім цього, сторони домовилися підписати відповідний меморандум про співробітництво.