Переробка шин або заради довкілля: пропозиції ТОВ “Універсальні інженерні рішення”

Галузь:

Кількість відходів, продукованих людством, зростає з кожним днем і становить велику загрозу для загальної екологічної ситуації, несе в собі велику шкоду для здоров’я нас самих. Вкрай небезпечними є відходи, що за тривалий період свого розкладання виділяють у повітря та ґрунти небезпечні токсичні речовини. Такі види відходів потребують використання комплексної системи з їх переробки та утилізації для того,  щоб максимально зменшити шкідливий вплив на довкілля. До  цього виду небезпечних відходів відносяться автомобільні шини.

 

В Україні ТОВ “Універсальні інженерні рішення” є одним з перших підприємств, якому вдалося втілити  у життя лінію переробки автомобільних шин з якісним розділенням сировини на сталевий корд, гумову крихту та текстильні волокна.

 

ПОПИТ І ПРОПОЗИЦІЯ

Активний розвиток автомобільно-транспортної системи у всьому світі та поширення використання автомобілів у нашому повсякденному житті призвели до значного збільшення виробництва автомобільних шин, а відтак і до збільшення кількості використаних та не придатних до використання шин.

Неналежне поводження з шинами, що вже не придатні до експлуатації, може призвести до загального екологічного погіршення через викиди у атмосферу таких шкідливих речовин як сполуки сірки, азоту і оксиди металів.

Сьогодні нагромадження «відпрацьованих» шин  на звалищах сміття становить велику загрозу для екології України, а досвід закордонних країн доводить, що переробка шин на вторинну сировину та подальше її використання не лише зменшує використання у промисловості природних ресурсів, а й забезпечує зростання економічного розвитку держави.

 

А ЩО У НИХ

Щороку у цілому світі  викидаються мільйони тон шин, що вже не придатні для використання. Велика їх частина зберігається на звалищах, спалюється або закопується в землю. І тільки невелика частина шин піддається переробці.

 

У світі використовуються різні можливі способи повторного використання зношених автомобільних шин – експорт відходів у інші країни, дроблення шин у гумову крихту для вторинного використання, отримання теплової енергії шляхом піролізу, тощо.

колектив ТОВ “Універсальні інженерні рішення”

ВИБІР Є

Існує чотири основних методи переробки гумових шин:

  • відновлення старих шин,
  • спалювання,
  • піроліз,
  • подрібнення у гумову крихту чи порошок.

 

Відновлення старих шин – це відносно не шкідливий та вигідний з боку економії ресурсів метод, який здійснюється  шляхом капітального ремонту. Але даний метод не може бути застосований безліч раз, оскільки це впливає на якість шини та безпеку її експлуатації. Тому цей метод не може бути постійним та комплексним методом вирішення даної проблеми.

 

Метод спалювання шин для отримання енергії активно застосовується у всьому світі. Але цей метод не є достатньо безпечним для навколишнього середовища, бо під час горіння у повітря виділяються шкідливі хімічні речовини – цинк, сірка та ін. При використанні даного методу потрібний чіткий контроль та мінімалізація наслідків процесу, наявність високоякісного та дорогого очисного обладнання. Тому витрати на даний вид переробки можуть перевищувати дохід від реалізації отриманої енергії та палива.

 

Переробка шин шляхом піролізу є найбільш екологічно чистим методом, економічно ефективним та сучасним. Технологія заснована на переробці автомобільних шин у паливо шляхом нагрівання шин від 200 градусів до 600 у спеціальних котлах без доступу кисню. В результаті переробки утворюється сучасний піролізний газ, піролізний дистилянт, напівкокс, технічний вуглець чи його суміш з важкими вуглеводнями. Переробка шин за допомогою піролізу має досить високу рентабельність. За наявності якісного обладнання з тривалим терміном експлуатації можливе стабільне отримання вторинної сировини, що має практичне застосування у багатьох сферах.

лінія переробки шин

Переробка відпрацьованих автомобільних шин на гумову крихту за допомогою подрібнення є простим та раціональним способом утилізації. Даний метод максимально зберігає всі фізико-механічні властивості. Гумову крихту можна використовувати як додаткову суміш для бетону при будівництві; для додавання у дорожнє покриття; для покриття дахів будівель; для покриття дитячих майданчиків, для виготовлення плитки тощо.

кромкозгинальна машина

 

Українська компанія ТОВ “Універсальні інженерні рішення” запрошує до співпраці усіх зацікавлених, виготовляємо обладнання та виробничі лінії з переробки автомобільних шин з їх якісним розділенням на сталевий корд, текстильні волокна і гумову крихту.

Наші роботи (відео):  кромкозгинальний фланжировочний верстат, торичне еліптичне дно, промислове обладнання, автоматизація

 

Контакт:

ТОВ “Універсальні інженерні рішення”

вул. проф. Буйка, 14, Львів, Україна

тел.: +38 067 180 41 18

(Viber, Telegram, WhatsApp)

e-mail: engineer@uesllc.biz

сайт: www.uesllc.biz