Про перспективи німецько-українського співробітництва у сфері транспорту

Галузь:

12 червня 2017 року у ЛТПП обговорили перспективи німецько-українського співробітництва у сфері транспортної інфраструктури у Львові та Львівській області.

У заході взяли участь начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор,  директор Львівавтодору Олег Береза, головний інженер компанії «Онур» Олександром Добоні, директор ДЕБЕРІС ГмбГ Маркус Райхель та ін.

«Звичайно, економічна ситуація продовжує залишатися складною, але є й  обнадійливі ознаки. Відчутно зросла торгівля з Німеччиною. Активно втілюються реформи. Безумовно, є чимало сфер, над якими треба працювати, але у нас склалось враження, що принаймні в економіці реформи інтенсивно продовжуються. Ми хочемо ознайомитись з транспортним ринком Львівщини і  готові допомогти та поділитись досвідом, який має Німечинна. Саме тому ми створили програму поїздки делегації німецьких підприємств в Україну», – сказав Маркус Райхель, директор ДЕБЕРІС ГмбГ.

Роман Кокотайло, заступник директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА зазначив: «Найважливішими для зручності роботи інвесторів є розвинута транспортна інфраструктура, близькість до кордону, підготовлені території, які можна використовувати під реалізацію інвестиційних проектів – усе це ми можемо запропонувати інвесторам».

В рамках заходу, потенціал своїх фірм представили 10 німецьких підприємців. По закінченню офіційної частини, представники українських підприємств, які працюють на Львівщині, мали нагоду індивідуально зустрітись з німецькими фірмами і знайти потенційних партнерів для подальшої співпраці.