Про V Міжнародну конференцію «Соціальна відповідальність бізнесу»

Галузь:

27 вересня 2019 року у Львові  відбулася V Міжнародна конференція «Соціальна відповідальність бізнесу».

 

Цього року учасники – представники компаній, науковці та представники влади – обговорювали соціальну місію компаній: чому і для чого. Вивчатили вже реалізовані проекти, обговорювали нові напрямки, корпоративне волонтерство та співпрацю з клієнтами – актуальні та відкриті питання українського бізнесу. Своїм досвідом поділилися представники таких компаній, як: Кредобанк, Прикарпаттяобленерго, Юридична компанія «Матвіїв та партнери», ринок “Шувар” та інші.

 

«Конференція вже стала щорічною платформою для обміну думками, новими ідеями, пошуком партнерів, представлення широкій аудиторії своїх напрацювань у цій сфері. Важливо розуміти, куди ми рухаємося на усіх рівнях розвитку бізнесу: регіональному, державному, світовому. Львівському та й українському бізнесу є чим пишатись у цьому напрямку і є куди рухатись далі» – говорить Дмитро Афтанас, президент Львівської ТПП, організатор заходу.

 

Крім обговорень та дискусій, під час заходу буде можливість ознайомитись із так званими wow-практиками від компаній, які уже успішно організовують проекти у цій сфері. «Сьогодні все більше компаній говорять про свою соціальну місію як ключову ідею для залучення та утримання співробітників, співпраці з інвесторами та завоювання любові клієнтів і споживачів. Глобальні компанії вже визначили, що саме соціальна місія допомагає компаніям орієнтуватися на людину або бути human-centered. Як працюють компанії в Україні, чи є в них соціальна місія і як вона їм допомагає – поговоримо на V конференції у Львові» – зазначає Марина Саприкіна, голова Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».

 

«Цікавим є той факт, що серед бізнес-структур та асоціацій набирає обертів тенденція послуговуватися термінологією, що є притаманною релігійним колам: місія, відповідальність, спільне благо чи добро, гідність тощо. Зі свого боку, багато релігійних спільнот також цікавляться процесами самих бізнес-структур, вживаючи та імплементовуючи у свій лексикон такі терміни як бізнес-план, стратегія та проекти. Центр діалогу «Лібертас» вже вкотре відслідковує такий взаємний обмін та зацікавлення конференцією про СВБ представниками різних конфесій, що, на нашу думку, вносить додаткову вартість для цього важливого щорічного заходу» – додає Тарас Дзюбанський, голова ГО «Лібертас».

Організатори V Міжнародної конференції «Соціальна відповідальність бізнесу»: Львівська торгово-промислова палата, Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», Центр міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас», Жіноча Ділова Палата України.