SoftServe та УКУ оголосили про стратегічне партнерство

Галузь:

У Львові Факультет прикладних наук УКУ / APPS UCU та SoftServe підписали Меморандум про стратегічне партнерство.

Відтак сторони будуть співпрацювати у напрямках наукової, навчальної та навчально-методичної роботи факультету, обмінюватися досвідом та науковими напрацюваннями, зокрема:

SoftServe щороку надаватиме суттєву фінансову підтримку на розвиток факультету.

● SoftServe готовий спонсорувати до 8-ми студентських дослідницьких проектів на рік. Для цього у Лабораторії Машинного навчання факультету буде створена спільна група UCU-SoftServe Research Group, до якої увійдуть працівники та студенти факультету та R&D інженери SoftServe для спільної роботи над дослідженнями.

● На Факультеті прикладних наук УКУ буде створено новий навчальний курс Deep Reinforcement Learning, в рамках якого студенти вивчатимуть новітні тренди у сфері штучного інтелекту, найсучасніші методи машинного навчання тощо. Викладачами курсу виступлять експерти SoftServe.

«Для SoftServe підтримка та розвиток технологічної освіти в Україні є одним з ключових напрямків корпоративної соціальної відповідальності, – говорить Голова Ради директорів SoftServe Ярослав Любінець. – Адже ми розуміємо, що внесок бізнесу важливий для того, щоб надавати молоді необхідні знання та навички, які дозволять їм стартувати та успішно розвивати кар’єру. Навіть більше, інженер – це не лише фах, а й спосіб мислення, в якому людина намагається знайти оптимальний спосіб вирішення проблем, котрі бачить навкруги. Чим більше таких представників буде у новому поколінні українців, тим більше шансів досягти тих глобальних цілей, які нині стоять перед нашим суспільством».

Меморандум про стратегічне партнерство набуває чинності з дня його підписання та діятиме до 30 вересня 2021 року. У липні кожного року факультет та компанія проводитимуть річну звітну зустріч, де обговорюватимуться результати партнерства, досягнуті результати та плани на наступний рік.