Пропонуємо використати німецький досвід у вашому бізнесі

Галузь:

SES (Служба Старших Експертів) – це фонд німецької економіки з міжнародного співробітництва. Служба була створена під егідою Німецького об’єднання торгово-промислових палат (DIHK) при фінансовій підтримці Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку (BMZ). З 1983 року було проведено більше 23000 проектів у 160 країнах світу.

Проблеми, які вирішують німецькі експерти, полягають, в першу чергу, у підвищенні кваліфікації персоналу і наданні практичної допомоги при вирішенні задач технічного і організаційного характеру: удосконалення виробництва, підвищення якості, розробка сучасних концепцій збуту і маркетингу, модернізації виробництва. До числа пріоритетних завдань – допомога у розробці бізнес-планів, підготовка підприємства до сертифікації по системі ISO-9000, рекомендації з купівлі необхідного обладнання і матеріалів.

Цільовою групою є підприємства з кількістю працюючих до 1000 осіб.

В базі SES зареєстровано близько 10000 експертів. Це висококваліфіковані спеціалісти, котрі працюють на громадських засадах, із більш ніж 50 галузей народного господарства: від електротехніки і машинобудування, сільського господарства, хімії і енергетики до харчової промисловості.

Німецька сторона здійснює часткове фінансування цієї програми (авіапереліт, страхування), однак запрошуючи потрібного вам експерта, ви самостійно маєте забезпечити проживання, харчування і кишенькові витрати (5 євро/день). Час роботи такого експерта на вашому підприємстві – від трьох тижнів до шести місяців.

У разі вашої зацікавленості звертайтеся у Львівську ТПП. Ми допоможемо Вам оформити заявку на експерта, у контакті з центральним офісом SES, підберемо Вам необхідну кандидатуру.

 Контактна особа:

Тарас Андрущак

e-mail: taras@cci.lviv.ua
тел. +38 032 276 46 13

моб.: +38 063 393 66 28