Здорові співробітники = ефективні співробітники

Галузь:

Спеціальна пропозиція для корпоративних Клієнтів.

Вельмишановне панство,

Може здаватись, що здоров’я найманих працівників – їх особиста справа, і роботодавця не повинно турбувати це питання. Але, всім відомо, що рівень конкурентоспроможності підприємства визначається, в першу чергу, якістю професійних кадрів, продуктивним потенціалом робочої сили, зреалізований не тільки в рівні освіти, накопиченого виробничого досвіду, але і в стані здоров’я, психологічних, фізичних якостях. У зв’язку з цим закономірною є орієнтація політики підприємства на збереження і зміцнення здоров’я працівників.
Турбота про те, щоб співробітники компанії були здорові, свідчить про гуманність і лояльності компанії як роботодавця. Однак така турбота є не лише гуманним ставленням до співробітників, адже пропущені через хворобу робочі дні та години дорого обходяться компаніям. За даними практичних досліджень, за допомогою впровадження програм підвищення рівня здоров’я, вдається скоротити терміни тимчасової непрацездатності та збільшити середньоденну продуктивність праці на 10%.

Згідно з офіційною інформацією Міністерства Охорони Здоровїя України, рак шийки матки забирає життя 6 українських жінок щодня!!! Рак шийки матки є серйозною загрозою життю і репродуктивному здоров’ю жінок. З кожним роком реєструється все більше жінок дітородного віку хворих на рак шийки матки – пік захворюваності припадає на молодих жінок 35-44 років.
Варто відзначити, що в 2015 році майже третина випадків (29,9%) виявлення злоякісних новоутворень зареєстрована під час профілактичних оглядів! Цей факт ще раз підтверджує, що систематичний огляд – мінімум 1 раз на рік – дуже важливий.

Тільки рання діагностика та своєчасне лікування патології шийки матки та передракових станів допоможе уникнути раку шийки матки.
Побачити передракові зміни і рак на початковій стадії можна за допомогою відеокольпоскопії, яка дає можливість детально оглянути шийку матки і виявити змінені ділянки, та за допомогою цитологічного скринінгу – цитологічне дослідження клітин епітелію зі слизової поверхні шийки матки.
В Клініці Юрія Тітовця Медичний центр “Простір” можна пройти зазначені обстеження:

  • Відеокольпоскопія 476,- грн.,
  • Цитологічне дослідження 167,- грн.,

що в сумі складає 643,- грн.

Пропонуємо спеціальні умови для корпоративних Клієнтів.

Скрінінгова відеокольпоскопія із цитологічним обстеженням за 247,- грн.,
за умови обстеження 25 працівників за тиждень.
В якості додаткового бонусу для Працівників Компанії – Клієнта:

  • знижка 10% на медичні послуги Клініки;
  • знижка 5% на косметологічні послуги Клініки;
  • спеціальна накопичувальна программа на косметологічні послуги Клініки.

В якості компліменту від Клініки – спеціальна інтерактивна зустріч-презентація для Працівників Компанії – Клієнта з актуальніх питань оздоровлення та антивікової терапії (на вибір керівництва Компанії).

Варто пам’ятайти, що – здорові співробітники = ефективні співробітники,
подбайте про прибуток своєї Компанії вже сьогодні!

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням http://project152100.tilda.ws/page570328.html

З найкращими побажаннями,

Др. Юрій Тітовець,
Голова Представництва Міжнародної Дипломатичної Місії “Європейська Україна”,
Член Ділової Ради Україна – Кіпр Торгово-промислової Палати України,
Голова Міждержавного Комітету Ротарі Україна – Кіпр,
Засновник Клініки Юрія Тітовця з 1992 року.

Телефон: +38 067 3737047

Email: labprostir@gmail.com

Контактна особа: Наталія Лінська