РОДИННИЙ ПРОСТІР ДЛЯ ЩАСТЯ

Галузь:

РІДНА ДОМІВКА – НАЙДОРОЖЧЕ МІСЦЕ ДЛЯ КОЖНОГО З НАС. ТУТ МИ ЗНАХОДИМО ЗАТИШОК, СПОКІЙ, ТУТ НАС ЛЮБЛЯТЬ І РОЗУМІЮТЬ. ДІМ СТАЄ ДЛЯ НАШОЇ СІМ’Ї ЗАХИСТОМ, ТИХОЮ ГАВАННЮ. АДЖЕ КАЖУТЬ «МІЙ ДІМ – МОЯ ФОРТЕЦЯ». ЯКОЮ Є СУЧАСНА ФОРТЕЦЯ УКРАЇНЦІВ, НА ЩО ЗВЕРТАЮТЬ УВАГУ У РОЗМОВІ З ГАЛИНОЮ ГРЕНДИШ, КЕРІВНИКОМ ЛЬВІВСЬКОЇ ФІЛІЇ БУДІВЕЛЬНОЇ КОМПАНІЇ “CITY OF DREAMS”.

Пані Галино, кажуть, що щасливий той, хто щасливий у себе вдома. Про це можна говорити багато. Я особисто б почала зі сніданку! Це так важливо, в комфортних умовах… Це час, який ми використовуємо для роздумів над важливими питаннями, і час, в процесі якого виконуємо побутові справи. І тут першочерговим є, де проходить цей сніданок і де розпочинається наш день.

Ідеально – у красивій, сучасній кухні-вітальні, з гарним виглядом з вікна.

На Вашу думку, якості людини і внутрішнє самопочуття, вони напряму залежить від умов, у яких живемо?

Так, я впевнена, якщо людина живе в комфортних умовах, у добрій атмосфері, яка створюється ще під час будівництва цього житла, а також правильно обрана локація, однозначно впливають на якість та комфорт життя.

 

Коли була заснована компанія?

Компанію створено у 2005 році і основним видом діяльності було будівництво виробничих та складських приміщень, а 6 років тому компанія зосередилась на будівництві житлово-комерційних приміщень по всій Україні.

 

Тобто на ринку Ви – старожили! Які плани щодо розвитку на майбутнє?

У наступних комплексах хочемо дивувати наших майбутніх мешканців впровадженими інноваціями. На сьогоднішній день люди потребують ексклюзиву як у будівельних проектах, так і у дизайнерських рішеннях.

 

Чим здобуваєте довіру майбутніх покупців?

Довіра покупців – найголовніше, що може бути в роботі девелопера. Завоювати її дуже важко, але ми стараємось досягти цього!
У першу чергу – через якість будівництва! І вчасну здачу житлових комплексів в експлуатацію. А ще в наших проектах також дивуватимемо наших мешканців прибудинковим благоустроєм.

 

Якщо говорити про якість будівництва, як перевірити наскільки якісно збудований об’єкт?

У нас є експерти (внутрішній відділ), який раз в тиждень перевіряють якість будівництва, і звичайно ж, усі матеріали, які повинні бути сертифікованими та екологічно-чистими.

 

Будівництво Ваших комплексів відбувається за досить складною технологією…

Ідеальне житло для нас, передусім, – це якісне будівництво, і воно розпочинається на стадії закладання фундаменту. Тому ми використовуємо монолітно-каркасну технологію із вдавлюванням паль. Це одна з найдорожчих технологій, але такі будинки є надійними. Термін їх експлуатації понад 300 років.

У нас є традиція, перед початком будови нового ЖК, запрошуємо гостей – потенційних мешканців на відкриття. Презентуємо проект, разом із прибудинковою ділянкою! Сьогодні, за новими нормами ДБН, забудовник повинен 50% площі відводити під прибудинковий благоустрій. І я дуже радію з цього приводу, адже це – зручність для мешканців та їх діток. Майбутнє – за щастям наших дітей!

 

Якщо говорити про Ваших покупців, хто вони?

Молоді люди, сімейні пари, і, частенько, ті, хто вирішив, що мріють жити в Україні! Частенько таке рішення у заробітчан, які побачили світ і приймають відповідне рішення – моя домівка на рідній землі!

Вік? До 45років, це вже сформовані особистості, які розуміють, чого вони хочуть! Це і батьки, які мріють про комфорт для найдорожчих чад! Адже, перший крок, простір, оточення, і, врешті-решт, гардероб, все впливає на розвиток особистості дитини / дітей!

 

Тобто орієнтуєтесь і на наймолодших мешканців?

Звісно! Дуже важливо, щоб перші кроки дитинка робила у комфортних умовах. Важливо, щоб було достатньо простору та гарне планування, важливо, коли дитячий майданчик – безпечний та розвиває. Від усіх цих факторів залежить майбутнє наших маленьких мешканців.

 

Що найважливіше для Компанії при продажі квартир?

Щоб клієнт залишився задоволений, адже разом із квартирою ми несемо добробут, затишок, злагоду. А ще для нас важливо, що саме завдяки нам у когось здійснилася мрія!

Правильно обирайте свій простір, а експерти нашої компанії вам допоможуть! Щасливий той, хто щасливий в себе вдома.

Дякую,
розмову вела Надія Гаталяк

 

КОНТАКТ:
CITYOFDREAMS.UA
+38 073 505 01 04
+38 097 505 01 04