«Теребовлянський Молочний Комбінат» запрошує до співпраці

Галузь:

ТзОВ «Теребовлянський Молочний Комбінат» Торгового дому «Синьогора» – виробник вершкового масла, спреду, маргарину, рослинно-вершкових паст і сумішей – запрошує до довготривалої співпраці українські та іноземні компанії країн Близького Сходу, Азії та найближчого зарубіжжя.

ТМК на ринку України працює з 2009 року, а також на ринках Єгипту та Грузії.

 

Учасники форуму з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Державі Кувейт Олександром Балануцею

 

На підприємстві встановлено найсучасніше технологічне обладнання закритого циклу від світових виробників, що виключає безпосереднє втручання людини у виробничий процес, починаючи від забору сировини і закінчуючи фасуванням готової продукції.

У процесі роботи із відвідувачами виставки

Євген Ігнатовський – консул Посольства України в Кувейті, Олексій Перевера – директор ТМК та Юрій Голова – заступник з ЗЕД ТМК у ході виставки в Торгово-промисловій палаті Держави Кувейт

 

Виробничі потужності дозволяють виготовляти понад 20 тисяч тон готової продукції у рік.

Крім власних лабораторій, контроль за якістю продукції на підприємстві здійснюється державними науково- виробничими центрами стандартизації, метрології та сертифікації.

 

Система менеджменту безпечності харчових продуктів відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 22000:2005.

 

Підприємство активно виходить на зовнішні ринки реалізації продукції. На даний час ТМК працює в таких країнах, як Арабська Республіка Єгипет і Грузія.

 

ТзОВ «ТМК» є провідним експертом своєї справи та отримало відзнаку у номінації «Вибір року 2018» серед споживачів та визнано «Компанією року 2019».