Стипендійна програма ім. І. Кучеріва

Галузь:

Стипендіальна Програма Демократії ім. Ілька Кучеріва сприятиме просуванню демократичних практик в Україні шляхом підтримки професіоналів з незалежних демократичних та правозахисних НУО та аналітичних центрів. Стипендіати з України зможуть отримати досвід в усталених незалежних аналітичних центрах Європейського Союзу, які мають досвід демократичних трансформацій та захисту прав людини.

Програма буде надавати наставництво та можливості співпраці та спілкування чотирьом стипендіатам з України, з метою отримання практичних навичок, взаємодії з іншими дослідниками та обміну досвідом з усталеними аналітичними центрами та НУО в ЄС. Стипендіальні програми повинні зосередитися на специфічних питаннях демократичних змін (наприклад: свобода преси, конституційне право, парламентська демократія, судове право, ґендерна рівність, дослідження громадської думки, виборчі процеси, вільні та чесні вибори, підвищення демократичної обізнаності серед населення та ін.)

Стипендія включатиме у себе:

  • Наставництво у розробці дослідницького проекту стипендіата, професійне редагування та публікацію цього дослідження,
  • Чотиритижневе перебування у приймаючому аналітичному центрі в Європейському Союзі, а також
  • Участь у щорічній Конференції аналітичних центрів та впливових осіб PASOS.

2. Критерії відповідності вимогам

Дослідники, політичні аналітики та професіонали, які є співробітниками українських незалежних аналітичних центрів, інституцій політичного аналізу, демократичних та правозахисних НУО. Заохочуються заявки на участь з усіх регіонів України.

3. Останній строк подачі заявок (на електронну скриньку: democracyfellowship@pasos.org)

опівночі за Центральноєвропейським часом (CET), понеділок, 14 квітня 2014 року

Більше інформації: http://dif.org.ua