Угода про “відкрите небо” з ЄС можуть підписати до 5 червня

Галузь:

Україна може підписати угоду про Єдиний авіаційний простір з Євросоюзом до 5 червня 2014 року, повідомила координатор транспортного сектора представництва ЄС в Україні Світлана Дідківська.

“Зараз договір перебуває у європейської сторони. Найпізнішою датою підписання договору, яку озвучили в рамках транспортного комітету ЄС, є 5 червня”, – сказала С. Дідківська.

Присутній на заході голова Державної авіаційної служби України Денис Антонюк заявив, що текст договору був повністю узгоджений з українського боку, лише європейці не вирішили проблеми визначення “території” в контексті питання Гібралтару, повідомляє Дело.

Після ратифікації документа будь-який авіаперевізник ЄС і України зможе виконувати необмежену кількість рейсів між будь-якими містами ЄС і України. Буде знято обмеження на кількість маршрутів, рейсів та авіакомпаній, які можуть виконувати польоти.

Нагадаємо, раніше Європейська Комісія перенесла підписання угоди, заплановане на 14 березня 2014 року. В Україні сподівалися, що можливість підписання цього договору з’явиться ще до кінця 2013 року.