Триває акредитація журналістів на Економічний форум “Україна – Канада”

Галузь:

 

ПРЕС-АНОНС

29-30 травня 2014 року відбудеться черговий Економічний форум  «Україна-Канада» – головна подія ділової співпраці України та Канади в цьому році.

Міжнародний захід організовано Львівською торгово-промисловою палатою спільно з Канадсько-українською торговою палатою за підтримки урядів провінції Онтаріо та Саскачеван і Посла Канади в Україні Троя Лукашика, Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради.

Місце проведення: «Дністер Прем’єр Готель» (вул. Матейка, 6, м. Львів, 79000, Україна).

Офіційне відкриття Форуму: 29 травня о 09:30.

Серед учасників Форуму – ключові постаті бізнесу України та Канади: президент Торгово-промислової палати України – Геннадій Чижиков, президент Канадсько-української торгової палати – Зенон Потічний, а також президенти регіональних торгово-промислових палат; представники центральної та регіональних влад, міжнародних організацій, експерти, а також керівники українських і канадських підприємств.

В рамках заходу відбудуться ділові дво- та багатосторонні зустрічі / переговори, відвідування підприємств, культурна програма, а також  нагородження переможців конкурсу «Інвестор року 2013». Секційні засідання працюватимуть за тематичними панелями: «Енергетика, нафта, газ», «Інформаційні технології», «Банки, фінанси, страхування, фондовий ринок», «Будівництво».

Програма заходу – на сайті ЛТПП:

http://lcci.com.ua/events/event/ekonomichnyj-forum-ukrajina-kanada/

 

АКРЕДИТАЦІЯ ЖУРНАЛІСТІВ: до 17:00 27 травня 2014 року.

тел.: +38 032 29563 17

e-mail: pr@cci.lviv.ua