Японська компанія Fujikura збудує у Львові завод з виробництва автомобільної електропроводки

Галузь:

Японська компанія Fujikura, що спеціалізується на виробництві автомобільної електропроводки, розпочне будівництво заводу у Львові відразу після підписання економічної частини угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Про це повідомив голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Сергій Євтушенко під час круглого столу в Києві, інформує УНІАН.

Голова Держінвестпроекту відзначив, що укладення договору з компанією Fujikura є одним з проявів підвищеного інтересу інвесторів до України впродовж останніх місяців, адже «Україна стає цікавою юрисдикцією, оскільки у нас з’являється договір про поглиблену та всеосяжну торгівлю з ЄС, ми стаємо зручним місцем, де можна організовувати виробництво і хорошу логістику», тобто «ми рухаємося в бік найбільшого у світі ринку, де Україна отримає можливість працювати», – підкреслив Євтушенко.

Переговори з інвестором  відбувалися два роки. Планується, що будівництво заводу триватиме півтора року. Сума інвестицій японської компанії в Україні становитиме 75 млн доларів.

У квітні Fujikura заявила про плани створити понад 3 тис. робочих місць на підприємстві, яке побудують в індустріальному парку Львова «Рясне 2».

Голова Держінвестпроекту раніше заявляв, що підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом дозволить запустити в Україні десятки нових заводів завдяки притоку іноземних інвестицій. Більшістю потенційних інвесторів є  країни Південно-Східної Азії, які зацікавлені в організації свого виробництва на території України для поставок в ЄС.

За матеріалами УНІАН