Обрано найкращих Інвесторів 2013!

Галузь:

29 травня 2014 року у рамках Міжнародного Економічного форуму «Україна – Канада» підведено підсумки та нагороджено кращих інвесторів Львівщини 2013 року.

IR 2013

Цьогоріч для участі у конкурсі зголосилося 18 учасників, до фіналу потрапило 6 компаній. ЛТПП та ЛОДА спільно із Львівським регіональним центром з інвестицій та розвитку оцінювали результати діяльності інвесторів на основі даних Головного управління статистики у Львівській області.  Основними критеріями відбору стали такі показники, як обсяги внесених компаніями інвестицій, обсяги виготовленої продукції / наданих послуг, а також кількість працівників підприємств.

Отже, лауреатами конкурсу стали:

Публічне Акціонерне Товариство «Ідея Банк» (за активний динамічний розвиток мережі, визнання на численних міжнародних конкурсах у 2013 році, лідерство із впровадження Інтернет-банкінгу  та за значне  зростання обсягів надання фінансових послуг).

На фото: нагороду отримує Андрій Рязанцев

На фото: нагороду отримує Андрій Рязанцев

Товариство з обмеженою відповідальністю «Дослідно-Механічний Завод «Карпати» (за нарощення обсягів виробництва, розширення номенклатури продукції, підвищення її якості та надійності, вдосконалення технології виготовлення та розвиток тісних контактів з іноземними підприємствами видобувної, деревообробної, металообробної, паливно-енергетичної промисловості).

На фото: нагороду отримує

На фото: нагороду отримує Григорій Бевз

Публічне Акціонерне Товариство «Кредобанк» (за активне кредитування економіки України та участь у розвитку банківської системи регіону та України).

 

На фото: нагороду отримує Віктор Гальчинський

На фото: нагороду отримує Віктор Гальчинський

Товариство з обмеженою відповідальністю «ОДВ-Електрик» (за впровадження інновацій у виробництво електромеханічного обладнання, за економічно ефективне отримання більш надійної продукції, за вагому позицію на міжнародному ринку автомобілебудування та постійне впровадження нових проектів спільно із колегами провідних європейських компаній).

На фото: нагороду отримує Міхаель Трауд

На фото: нагороду отримує Міхаель Трауд

 

Дипломами переможців конкурсу та спеціальними авторськими статуетками нагороджені: 

У номінації «ІНВЕСТОР РОКУ 2013: найкраща вітчизняна інвестиція»  – Публічне акціонерне товариство «Львівська кондитерська фабрика «Світоч»

(за швидку динаміку розвитку, створення сучасного дистрибуційного центру, нових лабораторій: аналітичної, мікробіологічної та патогенної; запровадження принципово нового автоматизованого виробництва. За успішну реалізацію нової лінії з пакування розчинної кави Nescafe, що ознаменувала перехід «Світоча» на якісно новий рівень: від місцевої кондитерської фабрики до регіонального виробничого центру Nestle у таких напрямах бізнесу як кондитерське виробництво та кава).

IR 2

На фото: нагороду отримує Мар’яна Гірняк

У номінації «ІНВЕСТОР РОКУ 2013: найкраща іноземна інвестиція»Товариство з обмеженою відповідальністю «Леоні Ваерінг Системс Уа ГМБХ»

(за динамічний розвиток підприємства, достойне місце на міжнародному ринку виробників та по­стачальників дроту, кабелю і кабельних мереж для автомобільної промисловості, а також авіації, морської, медичної і побутової техніки; за залучення вагомих інвестицій в економіку регіону та України. За впровадження нового виробничого підрозділу ВТ 02 – виготовлення кабельних мереж для Auto Europa Pamela (Португалія).

leoni

На фото: нагороду отримує Андрій Беренда

 

Дмитро Афтанас, президент Львівської ТПП: «Ми раді, що, незважаючи на ситуацію в країні, щорічну церемонію нагородження лауреатів та переможців конкурсу «Інвестор року 2013» вдалося провести на відповідному рівні, що є компанії, які інвестують, незважаючи ні на що. А це одна із необхідних передумов стабільності та надійності розвитку українського бізнесу. Цьогорічний конкурс засвідчує, і це дуже тішить, що навіть в умовах нестабільності фінансового ринку інвестиції не будуть призупинені. Маємо також сподівання, що інвестиційний клімат Львівщини щороку ставатиме ще привабливішим для потенційних капіталовкладників».

ПРО КОНКУРС