З ЧИМ НОСИТИ І ЯК ПІДБИРАТИ КРАВАТКУ-МЕТЕЛИК?

Галузь:

 

d6c0dbea29f00f2c951ffc04fcb580c5

Якщо раніше метелик одягали виключно з фраком чи смокінгом, що передбачало носіння тільки білої сорочки, то зараз метелик можна носити з сороч

кою будьякого кольору, як з костюмом і піджаком, так і без них. Вибираючи метелик, треба звернути увагу на її колір та фактуру, а також на поєднання з іншими предметами гардеробу.

 

 

 

Як вибрати метелик?

 

Метелики можуть бути виготовлені з різних тканин: шовку, атласу, оксамиту, бавовни і навіть з шерсті. Бажано надавати перевагу метеликам з ненатуральних тканин, які слугуватимуть довше, краще зберігатимуть форму, фактично не мнуться і легко зав’язуються.

16                                   15

 

Крім метеликів, які необхідно зав’язувати самостійно, існують метелики в готовому варіанті:

21вони  обладнані застібкою і регулятором довжини. Є  ще один спосіб вибрати ідеальний по ширині метелик: подумки проведіть вертикальну лінію вниз від зовнішніх кутиків очей: ось такої ширини повинен бути метелик. І найважливіше правило полягає в тому, що метелик, по-перше, повинен пасувати вам, а по-друге, відповідати нагоді.

Якщо Ви купуєте метелик як аксесуар, яскравий та стильний, то Вам треба надати перевагу вже зав’язаним, готовим варіантам.

Підбираємо  метелик  під  сорочку

11Чорний метеликкраватка. Вважається традиційним. Цей аксесуар чудово буде поєднуватися зі смокінгом. Це найоптимальніший варіант для офіційних заходів. Також почасти на ньому є малюнок, наприклад, смужка, горошок, клітинка – це менш офіційний варіант. Варіанти із зображенням варто використовувати в неофіційній обстановці і обов’язково враховувати інші елементи гардеробу.

 

 

 

17

Кольоровий метелик можна дозволити собі вдягнути на менш урочисті заходи. Наприклад, метелик можна носити на роботі, особливо коли Вам надокучили класичні краватки. Але якщо у Вас в цей день призначена якась важлива зустріч, то Вам краще відмовитися від цього задуму. Не забуваймо про поєднання кольорів, яскраві та недоречні тони можуть привертати надмірну увагу до Вас.

 

 

19Якщо Ваша робота не пов’язана з офісом та офіціозом, тоді Ви можете вдягнути кольоровий метелик рожевого чи зеленого кольору з білою сорочкою і джинсами і Ваш вигляд буде неперевершеним.

Бордова або червона краватка буде дуже гарно поєднуватися з темним костюмом і однотонною, не обов’язково білою сорочкою.

 

До костюмів у смужку або клітинку краще одягати однотонні метелики, також можна використовувати вироби з дрібним малюнком. Найкраще пасуватиме метелик-краватка спокійних відтінків.

18                  14

Шерстяні однотонні метелики пасують до сорочки в клітинку і навпаки.

20

Не бійтеся зрадити своїм повсякденним краваткам, змінивши їх на метелики. Будьте уважні при виборі. Скориставшись нашими порадами, Ви зможете підібрати цікавий та доречний варіант.