У Солонці під Львовом з’явився велетенський динозавр

Галузь:

OKKO ART 3DМережа АЗК «ОККО» розширює мистецькі горизонти проекту «ОККО АРТ». Так, у жовтні минулого року на одному з київських АЗК мережа презентувала мурал «Мисливці» – зразок популярного вуличного мистецтва, а вже у грудні на АЗК поблизу Львова з’явилася робота «Світ Юрського періоду», виконана у незвичній та ефектній техніці «3D-арт».

«Коли ми задумували проект «ОККО АРТ», то мали на меті не просто прикрасити наші АЗК, а дещо більше – показати розмаїття форм, технік та підходів до вуличного мистецтва. І якщо перший об’єкт – це приклад більш звичного нам по формі сучасного стріт-арту, то другий – яскравий приклад того, що у ХХІ столітті художнику не завжди потрібні фарби, а іноді достатньо лише комп’ютерної мишки», – розповідає керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів.

 

OKKO ART_3DТак на АЗК «ОККО» у селі Солонка, що під Львовом, з’явився велетенський динозавр, який наче вривається у наш світ з паралельної реальності. «За той час, що динозавр живе у нас на заправці, ми переконалися, що найбільше йому до вподоби французькі хот-доги. А обрав він нас саме тому, що ми готуємо ці хот-доги дуже смачно», – жартуючи, розповідає один з працівників АЗК.

Об’єкт вражає не лише своїми масштабами, а й здатністю «оживати»: якщо стати в правильній точці, то плоске зображення набуде об’єму, а фото буде з повним «ефектом присутності».

 

«Задача була непростою – оживити зображення за допомогою графічних засобів та сучасного програмного забезпечення, – розповідає креативний директор дизайн-студії «БАМБУК» Олесь Кучеренко. – Складно було й через відсутність «живих» та об’ємних зразків для наслідування. Однак команді дизайнерів та ілюстраторів вдалось досягнути фотореалістичності та органічно вписати персонажів в середовище, поєднуючи 3D та 2D технології методом MattePainting (цифрове колажування)».

Нагадаємо, що мережа «ОККО» долучилася до підтримки й популяризації актуальної культури стріт-арту восени 2015 року. Масштабний проект «ОККО АРТ»має на меті забезпечити благоустрій території АЗК трендовими європейськими методами та розвивати естетичний смак городян.Ініціатива буде реалізована на багатьох АЗК мережі по всій Україні спільно з кращими представниками сучасного вуличного мистецтва та дизайну.